wyżeł z panem
Źródło: youtube.com/TheBinghamHouse

Mężczyzna próbuje ignorować wyżła. Pies stara się zrobić wszystko, by na niego spojrzał

5 Lutego 2021

Chyba każdy właściciel kiedyś był w podobnej sytuacji. Kiedy jesteśmy czymś zajęci albo potrzebujemy chwili spokoju, nagle nasz pies nabiera ochoty na towarzystwo i zabawę. Właściciel wyżła z nagrania postanowił się z nim podroczyć i udawać, że go nie widzi, a pies za wszelką cenę próbuje zdobyć jego uwagę!

Wyżeł weimarski z nagrania nazywa się Gus i jak każdy przedstawiciel tej rasy uwielbia spędzać czas z ludźmi. Kiedy więc jego pan postanowił sobie z niego zażartować i chwilę go poignorować, psiak - mówiąc delikatnie - nie był zachwycony. Postanowił zrobić wszystko, by mężczyzna zwrócił na niego uwagę!

Mężczyzna ignoruje wyżła

Wyżły bardzo cenią sobie towarzystwo ludzi. Potrafią podążać za swoim właścicielem jak cień i są zaciekawione wszystkim, co robi ich ukochany człowiek.

Ten psiak o imieniu Gus nie jest wyjątkiem. Nagrano, jak wyżeł desperacko, ale bardzo uprzejmie próbuje zwrócić uwagę swojego pana.

Na nagraniu, które zdobyło już ponad 10 milionów wyświetleń widzimy mężczyznę, który siedzi przy stole. Tuż obok niego czuwa wyżeł, usilnie próbujący wdrapać mu się na kolana, by znaleźć się jak najbliżej.

Ogromny psiak oparty łapami o mężczyznę wpatruje się w niego jasnymi, przeszywającymi oczami. Kiedy ten nie zwraca na niego uwagi, wyżeł odwraca się do nagrywającej wszystko kobiety, zupełnie jakby prosił o interwencję.

45-latek więził i znęcał się nad partnerką. Jej psa wsadził do mikrofali45-latek więził i znęcał się nad partnerką. Jej psa wsadził do mikrofaliCzytaj dalej

Wyżeł się nie poddaje

Kiedy właściciel odpowiada mu milczącym spojrzeniem, czworonóg robi się zakłopotany i sam odwraca wzrok, po chwili jednak znów wlepia oczy prosto w twarz mężczyzny. Wyżeł zorientował się jednak, że samym wzrokiem nic tu nie zdziała i postanowił dołączyć do środków perswazji łapę, którą położył niemal na samej twarzy pana.

Mężczyzna z niedowierzaniem spogląda w kamerę, a obserwując tę interakcję trudno się nie roześmiać. Po dłuższej chwili oczekiwania wyżeł niecierpliwi się i z jego pyska wydobywa się pojedyncze szczeknięcie, jednak widząc niezadowolony wzrok właściciela pies od razu się zawstydził.

W końcu musiał dać za wygraną i po ostatniej desperackiej próbie zdobycia atencji mężczyzny postanowił spróbować z nagrywającą go kobietą. Tu odniósł nieco większy sukces, gdyż ta po chwili zaczęła pytać go, czy jest głodny i w końcu udało mu się zyskać czyjeś zainteresowanie!

Właściciele opublikowali nagranie na YouTubie i poinformowali, że ich ukochany Gus jest przygarnięty ze schroniska. Z pewnością po tej krótkiej zabawie wyżeł dostał od nich mnóstwo uwagi i miłości - kto mógłby oprzeć się na długo tym pięknym, jasnym oczom?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł