Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Wszyscy drwili z jej tatuażu, twierdzili, że jest paskudny. Nie wiedzieli, jak ważne ma znaczenie
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 22.11.2023 10:25

Wszyscy drwili z jej tatuażu, twierdzili, że jest paskudny. Nie wiedzieli, jak ważne ma znaczenie

Tatuaż miał dla niej szczególne znaczenie
Tatuaż miał dla niej szczególne znaczenie, źródło: CHRISTY WILLIAMS

Choć tatuaże mają swoich zwolenników i przeciwników, wiele z nich ma szczególne znaczenie tylko dla ich posiadaczy. Kobieta, która wytatuowała sobie na ręce sznurek z supełkami na końcach, zazwyczaj spotykała się z nieprzychylnymi opiniami na temat rysunku na swoim ciele. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę, co spowodowało, że zdecydowała się na taki wzór.

Wszyscy krytykowali jej tatuaż, nie wiedzieli o jednym

Mogłoby się wydawać, że sznurek z supełkami na końcach nie jest najpiękniejszym wzorem na tatuaż. Dokładnie tak myślała większość osób, które widziały rysunek na ręce Christy. Nie mieli jednak pojęcia, że kryje się za nim wzruszająca historia, która zajmuje szczególne miejsce w jej sercu.

Wszyscy, którym kobieta zdecyduje się opowiedzieć historię, dlaczego zdecydowała się na akurat taki tatuaż, od razu patrzą na niego w inny sposób. Po wyjawieniu jego znaczenia już nikt nie szydzi z jej wyboru i w pełni docenia gest, na jaki się zdobyła.

tatuaż (1).jpg
Tatuaż sznurka jest dla niej szczególnie ważny, źródlo: CHRISTY WILLIAMS
Zaczyna się od gorączki, potem kaszel szarpie płuca. Psy zapadają na tajemniczą chorobę

To nie jest zwykły sznurek

Christy jakiś czas temu znalazła rudego kota, którego przygarnęła bez wahania. Wtedy nie wiedziała jeszcze, że w ten sposób poznała się ze swoim najlepszym przyjacielem. Mruczek otrzymał imię Bug. Towarzyszył jej w najważniejszych chwilach życia, również tych smutnych. Niedawno bardzo mocno przeżyła śmierć swojej babci Brendy, która była miłośniczką szycia i robienia na drutach. Gdy wraz z najbliższymi pojechała odebrać jej rzeczy osobiste, na samym szczycie pudła, które później wstawiła do pokoju gościnnego, znajdował się upleciony przez babcie sznurek.

Pewnego dnia Bug wkradł się do pokoju i wyszedł z plecionką w zębach. Od tego czasu nie rozstawał się z nią niemal na krok. Stała się ona jego ulubioną zabawką, która otrzymała nawet własne imię - Ropey.

Bug zabiera Ropeya do kuwety, miski z karmą, do łóżka i na swój drapak - wyznała kobieta dla “The Dodo”.

kot (1).jpg
Kot wszędzie zabiera swój sznurek, źródło: CHRISTY WILLIAMS

Tatuaż ma ukryte znaczenie

Opiekunka kota uwielbiła przyglądać się, jak zwierzak bawi się sznurkiem wykonanym przez jej ukochaną babcię. W związku z tym wpadła na pomysł, że wytatuuje go. Wzór będzie kojarzył jej się nie tylko z seniorką, ale i pupilem.

Większość ludzi, która widzi sznurek na przedramieniu kobiety, zupełnie nie rozumie, czemu zdecydowała się na właśnie taki wzór, a część z nich wręcz otwarcie twierdzi, że jest po prostu brzydki. Jednak gdy poznają jego znaczenie, od razu zmieniają o nim zdanie. To świetny przykład na to, że nigdy nie należy oceniać książki po okładce.

Duch babci pozostaje z nami żywy dzięki miłości Buga i Ropeya. Ropey to rodzina - podsumowuje Christy.

kot (2).jpg
Wzór na tatuaż nie był przypadkowy, źródło: CHRISTY WILLIAMS

źródło: The Dodo