Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Wróciła z manicure i zasnęła. Najwyraźniej psu też spodobały się jej paznokcie. Obudziła się z płaczem
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 27.11.2023 09:20

Wróciła z manicure i zasnęła. Najwyraźniej psu też spodobały się jej paznokcie. Obudziła się z płaczem

Pies
Pies, źródło: pexels.com @Valeria Boltneva, tiktok.com/@suhdude95

Gara tuż po powrocie z salonu manicure, położyła się na kanapie i zasnęła. Do drzemki przyłączył się jej pies, przynajmniej tak jej się wtedy wydawało. Kiedy kobieta się obudziła i spojrzała na swoje dłonie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Wpadła w szał. Najwyraźniej jej pupil nie miał ochoty na sen i postanowił zająć się nowymi paznokciami swojej właścicielki. 

Pies postanowił zadbać o jej wygląd

Gara jest miłośniczką wszelkich zabiegów upiększających. Dlatego bardzo dba o to, aby regularnie chodzić do salonu, w którym profesjonalistki dbają o jej wizerunek. Jednym z kluczowych dla niej zabiegów jest manicure. Zawsze, kiedy wraca do domu z nowymi paznokciami, czuje się doskonale. Gara przyznaje, że bez dobrze zrobionego manicure czuje się niekomfortowo.

Pewnego dnia po powrocie z salonu piękności, kobieta postanowiła uciąć sobie drzemkę. Przyłączył się do niej jej pies, przynajmniej tak jej się wtedy wydawało. Gara zasnęła twardym snem. Jak się później okazało, jej pupil zajął się w tym czasie czymś zupełnie innym niż drzemanie. 

Organizował nielegalne walki psów, został skazany. Pierwszy taki wyrok w Polsce!

Pupilowi nie spodobał się jej nowy manicure

Kiedy Gara obudziła się po regenerującej drzemce, zdała sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak. Zrozumiała co, kiedy spojrzała na swoje świeżo zrobione paznokcie. 

Wszystko wskazywało na to, że nowy manicure bardzo zainteresował jej pupila. Kiedy ona spała, pies zabrał się do pogryzienia kolorowych elementów przyczepionych do jej palców. Czworonóg bardzo dokładnie zrealizował swój plan. Nie ominął ani jednego tipsa, zniszczył wszystkie, a część z nich oderwał całkowicie. Gara wpadła w szał. Nie mogła uwierzyć w to, że jej nowiutki manicure do niczego już się nie nadaje. Potrzebowała kilku dłuższych chwil, aby wytłumaczyć sobie, że jej pies nie miał złych zamiarów.

To nie jedyny psikus, jaki zrobiły jej zwierzęta

Kobieta przyznała, że to nie pierwszy psikus, jaki zrobiło jej zwierzę. Na mediach społecznościowych Gara opowiedziała, że od czasu do czasu zdarza jej się ucinać drzemki, kładąc się na podłodze przy swojej śwince morskiej. 

Mały gryzoń wykorzystał kiedyś jedną z wielu tego typu okazji na to, aby zmienić jej wygląd. Kiedy Gara słodko spała, jej ukochany czworonóg zamienił się profesjonalnego fryzjera. Świnka morska odgryzła jej kilka pasm grzywki. Kobieta przyznała, że nigdy wcześniej nie miała bardziej oryginalnej fryzury, niż ta, którą zrobił jej pupil. 

Źródło: thesun.co.uk