Swiatzwierzat.pl
Screen z programu na żywo

twitter/moscowtimes

Wpadka z pogodą w rosyjskiej telewizji. Golden retriever też chciał zostać prezenterem

4 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Wpadki w programach na żywo zdarzają się bardzo często. A co najlepsze - widzowie je uwielbiają! Ostatnimi czasy szczególnie zapadło im w pamięć rosyjskie wydanie informacyjne, podczas którego korespondentka została "zaatakowana" i okradziona na

Widzowie lokalnej telewizji Mir 24 w Moskwie przecierali oczy ze zdumienia, widząc, co przytrafiło się pogodynce podczas transmisji na żywo. Prezenterka miała opowiedzieć o warunkach atmosferycznych, panujących na zewnątrz, gdy niespodziewanie została pozbawiona głosu. 

Czworonożny napastnik

Pies rasy golden retriever o imieniu Martin zyskał status gwiazdy i ulubieńca rosyjskiej telewizji. Wszystko dzięki swojemu nieplanowanemu wystąpieniu podczas kwietniowej prognozy pogody. Niesforny pupil znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie i postanowił wykorzystać tę okazję, by wystąpić u boku lokalnej reporterki Nadieżdy Sereżkiny.

Prezenterka telewizji MIR 24 opowiadała o wiosennym ociepleniu w Moskwie, gdy zauważyła przechodzącego obok psa o charakterystycznym złocistym umaszczeniu. Zwierzak zbliżył się w jej kierunku, po czym jednym zwinnym ruchem chwycił mikrofon w zęby i rzucił się do ucieczki! Na nagraniu widzimy, że zbita z tropu reporterka pobiegła za nim, krzycząc, żeby się zatrzymał. 

Operator kamery uchwycił całe zabawne zdarzenie. Biegnąca za czworonogiem pogodynka bezskutecznie próbowała skłonić Martina do oddania jej mikrofonu. Psiak najwidoczniej pomylił go z ulubioną zabawką i nie miał zamiaru tak po prostu go zwrócić.

W tym samym czasie prezenterzy w studiu próbowali zachować powagę, obserwując bezskuteczne wysiłki swojej koleżanki. Prowadząca ze studia Elina Daszkujewa poinformowała widzów, że wkrótce ponowią połączenie z Sereżkiną. 

- Wygląda na to, że straciliśmy połączenie z naszą korespondentką - powiedziała z wyraźnie zdumioną miną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Wpadka podczas programu hitem Internetu

Incydent, który rozegrał się w programie na żywo, niedługo potem trafił do Internetu i rozbawił tysiące osób z całego świata. Martin został okrzyknięty tzw. mistrzem drugiego, a właściwie pierwszego planu, a swoim zabawnym zachowanie wywołał ogólne rozbawienie w studiu nagraniowym i przed telewizorami. 

Całe szczęście transmisja nie został przerwana, a Sereżkina wróciła na antenę krótko po odzyskaniu sprzętu. Zapewniła, że w trakcie zakłóceń programu "nikt nie został ranny", a mikrofon, który został kilkukrotnie pogryziony, ostatecznie trafił z powrotem w jej ręce.

- Elina, jak powiedziałam, pogoda jest naprawdę idealna, w sam raz na spacery z psami…To wszystko ode mnie - zakończyła Nadieżda.

Zobacz nagranie:

[EMBED-4362]

  • Czy mogę dać kotu jajko? Dowiedz się, o czym należy pamiętać w Wielkanoc

  • Absurd. Przywiązali kota smyczą do budy. Próbowali się tłumaczyć, ale zdjęcia mówią wszystko

  • Niebezpieczna sytuacja w Tatrach. Niedźwiadek wypadł z gawry, zsuwał się po śliskim zboczu (WIDEO)

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >