Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Wnuczka pomagała babci w poszukiwaniach ukochanego psa. Jej gest rozczulił wszystkich
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 15.06.2024 14:12

Wnuczka pomagała babci w poszukiwaniach ukochanego psa. Jej gest rozczulił wszystkich

poszukiwania psa
fot. facebook/UrbanoZ Noticias

Zaginięcie ukochanego zwierzaka, który niepostrzeżenie wymknie się z domu i zniknie bez śladu, to jeden z najgorszych scenariuszy dla opiekuna. Niestety babcia Danny nie zauważyła, że jej ukochany pies Pirat wymknął się, gdy zostawiła uchylone drzwi. Dziewczynka chciała zrobić wszystko, aby znaleźć czworonoga i pocieszyć seniorkę.

Pies wykorzystał chwilę nieuwagi

Babcia Danny nie zauważyła, że nie domknęła drzwi wejściowych do domu. Jej pies o imieniu Pirat wykorzystał chwilę nieuwagi i wybiegł. Seniorka jest bardzo przywiązana do swojego czworonoga i jego zniknięcie negatywnie wpłynęło na jej nastrój.

Widząc smutek babci, dziewczynka postanowiła, że musi coś zrobić, by poprawić jej humor. Wraz z mamą liczyły na to, że czworonóg nie zdążył odejść daleko. Łudziły się, że być może któryś z mieszkańców osiedla znalazł go, ale nie wie, do kogo należy. W związku z tym postanowiły, że stworzą plakaty, które rozwieszą w okolicy.

Nowość w Action. Mata do zabaw dla kota dostępna za grosze Zaskakujący finał pierwszego spaceru ze szczeniakiem. Właściciel się zdziwił

Plakat z rysunkiem psa rozczulił internautów

Chcąc jak najbardziej zwiększyć szanse na znalezienie psa, Danna postanowiła nie tylko opisać jego wygląd, ale także narysować go jak najlepiej potrafi. Dziewczynka wraz z babcią i mamą rozwiesiła przygotowane plakaty w okolicy. Na nich znajdowały się także niezbędne dla osób, które widziały Pirata, dane kontaktowe.

ogłoszenie
fot. facebook/UrbanoZ Noticias

Aby zwiększyć szanse na znalezienie psa, mama dziewczynki udostępniła jej plakat lokalnemu serwisowi internetowemu. Okazało się, że ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Niedługo później w sieci pojawiły się rozczulające wiadomości.

Pies się odnalazł

Ogłoszenie zamieszczone w sieci udostępniono tysiące razy. Gest dziewczynki, która chciała pomóc swojej ukochanej babci odnaleźć zaginionego psa, rozczulił internautów. Najważniejsze, że jej strategia rzeczywiście przyniosła zamierzone efekty.

Z babcią Danny skontaktowała się osoba mieszkająca 30 przecznic od jej domu. Seniorka nie mogła usłyszeć lepszych informacji. Po 3 dniach Pirat odnalazł się cały i zdrowy. Czworonóg wrócił do domu, a przeszczęśliwa dziewczynka wraz z rodziną nie przestawali go głaskać i przytulać.

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?