Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziadkowie podarowali wnuczkowi szczeniaczka. Widząc jego reakcję, wybuchli płaczem, wszystko przez jedno zdanie
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 02.02.2021 01:00

Dziadkowie podarowali wnuczkowi szczeniaczka. Widząc jego reakcję, wybuchli płaczem, wszystko przez jedno zdanie

Chłopiec ze szczeniakiem
facebook/Rebecca Sparkle Browne

7-letni chłopiec Jensen Stuart stał się ofiarą przemocy psychicznej w szkole. Ostatni tydzień był dla niego wyjątkowo trudny, ponieważ koledzy stawali się coraz bardziej bezwzględni w złośliwościach pod jego adresem. Uczeń podstawówki codziennie wracał smutny do domu, zastanawiając się, czym sobie zasłużył na taki los. 

Wnuczek dostał od dziadków cudowny prezent

Zmartwionej mamie 7-latka z Doncaster w Anglii prawie pękało serce, gdy każdego dnia odbierała go ze szkoły i wysłuchiwała historii, o tym, co przechodził w klasie. Rebecca Browne nie mogła pozwolić, by jej synkowi w dalszym ciągu działa się krzywda.

Kobieta postanowiła poradzić się swojej mamy i taty. Była gotowa zrobić wszystko, by Jensen zapomniał o traumatycznych doświadczeniach. Chciała, by na ustach jej synka ponownie zawitał uśmiech.

W rozmowie z Daily Mail wyznała, że jej wspaniali rodzice zaskoczyli swojego wnuka czymś, co sprawiło, że cała rodzina uroniła łzy radości. Pewnego wieczora chłopiec wrócił do domu i niespodziewanie zastał tam swoich dziadków, którzy czekali na niego z tajemniczym pudłem.

Na nagraniu widzimy, że dziadek chłopca wskazuje mu pudełko, tłumacząc, że to prezent od niego i babci. 7-latek był zachwycony, choć jeszcze nie wiedział, co kryje się w jego wnętrzu. Kiedy uniósł wieko, dosłownie odebrało mu mowę z wrażenia! 

Przyjaźń od pierwszego spotkania

Chłopiec zajrzał do środka prezentu i ujrzał czarnego szczeniaczka. Był tak szczęśliwy, że po chwili podbiegł do babci i uściskał ją w ramach podziękowania. Jego mama zaś wyciągnęła pieska z pudełka i wręczyła go synkowi. Na widok słodkiego czworonoga Jensen nie mógł już dłużej zapanować nad emocjami. Momentalnie zalał się łzami i wypowiedział w jego stronę wzruszające zdanie. 

- Jestem Jansen, twój nowy najlepszy przyjaciel – przyznał wzruszony chłopiec, tuląc do siebie szczeniaczka. 

Cała rodzina była wzruszona szczerą reakcją chłopca, który nigdy wcześniej nie poznał, czym jest prawdziwa przyjaźń. Babcia Jensena obiecała, że szczeniak zostanie w domu dziadków, a wnuczek zawsze jest mile widziany, kiedy tylko zachce go odwiedzać i spędzać z nim czas.

Rebecca wrzuciła do sieci wideo z pamiętnego dnia i przyznała, że odtąd kilkuletni chłopiec nie może się doczekać, aby nocować u dziadków i bawić się ze swoim nowym przyjacielem. Co ciekawe, piesek otrzymał nawet imię Buddy, co w języku polskim oznacza kumpla. 

Od czasu publikacji nagranie zyskało już ponad pół miliona wyświetleń. Reakcja 7-letniego chłopca była tak poruszająca, że pod wpisem jego mamy pojawiły się komentarze osób z całego świata. Rozczuleni widzowie mają nadzieję, że obecność malutkiego pieska w domu sprawi, że Jensen będzie odtąd dużo szczęśliwszy.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!