Chłopiec ze szczeniakiem
Źródło: facebook/Rebecca Sparkle Browne

Dziadkowie podarowali wnuczkowi szczeniaczka. Widząc jego reakcję, wybuchli płaczem, wszystko przez jedno zdanie

2 Lutego 2021

Wnuczek imieniem Jensen nie radził sobie w szkole. Uczniowie obrali go sobie za cel drwin, dlatego chłopiec notorycznie wracał do domu zalany łzami, skarżąc się swojej rodzinie. Dziadkowie malucha nie mogli już dłużej znosić tego, przez co przechodził 7-latek, dlatego postanowili go pocieszyć w przepiękny sposób. Gdy chłopiec otworzył wymarzony prezent, nie mógł przestać płakać. Po chwili wypowiedział słowa, których nie sposób zapomnieć.

7-letni chłopiec Jensen Stuart stał się ofiarą przemocy psychicznej w szkole. Ostatni tydzień był dla niego wyjątkowo trudny, ponieważ koledzy stawali się coraz bardziej bezwzględni w złośliwościach pod jego adresem. Uczeń podstawówki codziennie wracał smutny do domu, zastanawiając się, czym sobie zasłużył na taki los.

Wnuczek dostał od dziadków cudowny prezent

Zmartwionej mamie 7-latka z Doncaster w Anglii prawie pękało serce, gdy każdego dnia odbierała go ze szkoły i wysłuchiwała historii, o tym, co przechodził w klasie. Rebecca Browne nie mogła pozwolić, by jej synkowi w dalszym ciągu działa się krzywda.

Kobieta postanowiła poradzić się swojej mamy i taty. Była gotowa zrobić wszystko, by Jensen zapomniał o traumatycznych doświadczeniach. Chciała, by na ustach jej synka ponownie zawitał uśmiech.

W rozmowie z Daily Mail wyznała, że jej wspaniali rodzice zaskoczyli swojego wnuka czymś, co sprawiło, że cała rodzina uroniła łzy radości. Pewnego wieczora chłopiec wrócił do domu i niespodziewanie zastał tam swoich dziadków, którzy czekali na niego z tajemniczym pudłem.

Na nagraniu widzimy, że dziadek chłopca wskazuje mu pudełko, tłumacząc, że to prezent od niego i babci. 7-latek był zachwycony, choć jeszcze nie wiedział, co kryje się w jego wnętrzu. Kiedy uniósł wieko, dosłownie odebrało mu mowę z wrażenia!

Bernardyn zobaczył panią po miesiącu rozłąki. Jego reakcja wzrusza do łez, wszystko się nagrałoBernardyn zobaczył panią po miesiącu rozłąki. Jego reakcja wzrusza do łez, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Przyjaźń od pierwszego spotkania

Chłopiec zajrzał do środka prezentu i ujrzał czarnego szczeniaczka. Był tak szczęśliwy, że po chwili podbiegł do babci i uściskał ją w ramach podziękowania. Jego mama zaś wyciągnęła pieska z pudełka i wręczyła go synkowi. Na widok słodkiego czworonoga Jensen nie mógł już dłużej zapanować nad emocjami. Momentalnie zalał się łzami i wypowiedział w jego stronę wzruszające zdanie.

- Jestem Jansen, twój nowy najlepszy przyjaciel– przyznał wzruszony chłopiec, tuląc do siebie szczeniaczka.

Cała rodzina była wzruszona szczerą reakcją chłopca, który nigdy wcześniej nie poznał, czym jest prawdziwa przyjaźń. Babcia Jensena obiecała, że szczeniak zostanie w domu dziadków, a wnuczek zawsze jest mile widziany, kiedy tylko zachce go odwiedzać i spędzać z nim czas.

Rebecca wrzuciła do sieci wideo z pamiętnego dnia i przyznała, że odtąd kilkuletni chłopiec nie może się doczekać, aby nocować u dziadków i bawić się ze swoim nowym przyjacielem. Co ciekawe, piesek otrzymał nawet imię Buddy, co w języku polskim oznacza kumpla.

Od czasu publikacji nagranie zyskało już ponad pół miliona wyświetleń. Reakcja 7-letniego chłopca była tak poruszająca, że pod wpisem jego mamy pojawiły się komentarze osób z całego świata. Rozczuleni widzowie mają nadzieję, że obecność malutkiego pieska w domu sprawi, że Jensen będzie odtąd dużo szczęśliwszy.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł