Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Aktualności > Włodzimierz Czarzasty przetransportował Łatka z Warszawy do Sosnowca
Monika Krupska
Monika Krupska 12.04.2021 02:00

Włodzimierz Czarzasty przetransportował Łatka z Warszawy do Sosnowca

Kundelek od Czarzastego
FB/Łukasz Litewka

Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty dotrzymał danego słowa. Polityk przed świętami Wielkanocnymi obiecał dostarczyć kundelka o imieniu Łatek do Sosnowca. Psem zainteresowała się starsza para, jednak nie miała jak przywieźć go do nowego domu z Warszawy. Pomoc zaoferował właśnie wicemarszałek sejmu.

Włodzimierz Czarzasty odpowiedział na apel radnego Łukasza Litewki, który szukał transportu dla psa w mediach społecznościowych. Polityk obiecał zawieźć zwierzaka do nowego domu. Zrobił to limuzyną!

Pomocna dłoń

- Starsza para z Sosnowca postanowiła adoptować pieska. Z pomocą wnuczki znaleźli Łatka, który mimo, że jest młodym pieskiem, to nikt go nie chce. Łatek przebywa w klinice pod Warszawą, potrzebny jest transport. Czy ktoś jeździ z Warszawy do Sosnowca i przewiózłby psinę? Jeden transport da mu kochający dom do końca jego psich dni” – napisał radny w mediach społecznościowych.

Na apel odpowiedział Włodzimierz Czarzasty. Wicemarszałek Sejmu wyznał w rozmowie z Faktem, że przynajmniej raz w tygodniu jeździ tam do swojego okręgu wyborczego na dyżury i spotkania z gośćmi. Jadąc następnym razem zdecydował się zabrać ze sobą Łatka.

- Nie widzę w tym nic heroicznego. Jeżeli mogę komuś pomóc, to chętnie to robię powiedział Faktowi Czarzasty.

https://www.facebook.com/llitewka/posts/3832312176818425

Nowy dom dla Łatka

Łatek miał dobrze znieść podróż wynoszącą około 300 kilometrów. Przed weekendem pies trafił już do nowego domu. Podróż zwierzaka zrelacjonował Litewka w social mediach:

- Uber Włodzimierz Czarzasty!Łatek, psina której jeszcze kilka dni temu nikt nie chciał. Bidok, który skazany był na schronisko właśnie ruszył w wymarzoną podróż do nowego domu - do Sosnowca - napisał radny.

Chwilę później dodał kolejne zdjęcie z "wylądowania orła" w nowym domu. Starsza pani miała być poruszona całą sytuacją.

Mamy nadzieję, że Łatek odnajdzie się w nowym domu!

Zobacz zdjęcie:

https://www.facebook.com/llitewka/posts/3831351603581149

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!