Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek spełnił swoje największe marzenie. Dostał 400 piłeczek tenisowych
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 23.08.2021 02:00

Owczarek spełnił swoje największe marzenie. Dostał 400 piłeczek tenisowych

Piłeczki
facebook/gofetch

Właścicielka owczarka belgijskiego o imieniu Titus przyszykowała niezwykłą niespodziankę z okazji drugich urodzin podopiecznego. Postanowiła uczcić tę okazję, kupując dla niego aż 400 piłeczek tenisowych. Reakcja czworonoga przeszła jej najśmielsze oczekiwania.

Nie ulega wątpliwości, że psom niewiele potrzeba, by osiągnąć pełnię szczęścia. Długi spacer w towarzystwie właściciela, drapanie za uchem czy rzucanie ulubionej zabawki potrafi sprawić im niezwykłą frajdę oraz zapewnić poczucie bycia akceptowanymi i kochanymi.

Są jednak osoby, które uwielbiają rozpieszczać swoich czworonożnych podopiecznych. Właścicielka tego owczarka bez wątpienia należy do tej kategorii.

Największy czworonożny fan piłki

Alistair Clyde wyjaśnia, że jej podopieczny jest największym fanem zabawy z piłką. Owczarek uwielbia aktywność fizyczną, dlatego aport jest jego ulubioną komendą. Najchętniej nigdy nie wypuszczałby piłki z pyska.

Opiekunka wspomina, że zastanawiając się, co byłoby odpowiednim prezentem z okazji jego urodzin, doszła do wniosku, że wybór jest oczywisty. Postanowiła zamówić dla niego piłki tenisowe.

Podczas przeszukiwania ofert w Internecie kobieta uświadomiła sobie, że tradycyjny trzypak piłeczek nie wystarczy Titusowi na długo. Zdecydowała się pójść o krok dalej i zamówić karton, w którym mieściło się ich aż 400!

Kilka dni przed urodzinami Titusa paczka dotarła pod wskazany adres. Alistair chwyciła za kamerę, a następnie rozpakowała przesyłkę, w której znajdował się podarunek dla psa. Jego reakcja jest widoczna na półtoraminutowym filmie.

Owczarek nie posiadał się z radości

Na nagraniu widzimy, że Titus sprawdził pudła, niecierpliwie oczekując możliwości zanurzenia się w środku. W następnych sekundach rozerwał karton i wyciągnął dwie piłki, zanim Alistar zdołała go powstrzymać. Gdy nastał długo wyczekiwany dzień, kobieta pozwoliła psiakowi otworzyć prezent i cieszyć się pozostałymi 398 piłeczkami. W oczach Titusa malowała się czysta ekstaza!

- Na początku był trochę zaskoczony, kiedy je rzuciłam. Zajęło mu około pięciu sekund, zanim zaczął biegać jak szaleniec z podniecenia - opowiada Alistair.

Owczarek był pod olbrzymim wrażeniem swojego prezentu, które przez najbliższe kilka dni ganiał po całym domu. Będzie jednak zmuszony pożegnać się z częścią z nich, bowiem jego właścicielka planuje przekazać je podopiecznym z lokalnego schroniska.

Z pewnością większość psów zrobiłaby wszystko, by znaleźć się na miejscu rozpieszczonego solenizanta z nagrania. A jak Wasze zwierzaki zareagowałyby na tak ogromną liczbę piłeczek?

Zobacz nagranie:

Źródło: animalchannel.co

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami