Swiatzwierzat.pl
Piłeczki

facebook/gofetch

Owczarek spełnił swoje największe marzenie. Dostał 400 piłeczek tenisowych

23 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Właścicielka owczarka belgijskiego o imieniu Titus przyszykowała niezwykłą niespodziankę z okazji drugich urodzin podopiecznego. Postanowiła uczcić tę okazję, kupując dla niego aż 400 piłeczek tenisowych. Reakcja czworonoga przeszła jej najśmielsze oczekiwania.

Nie ulega wątpliwości, że psom niewiele potrzeba, by osiągnąć pełnię szczęścia. Długi spacer w towarzystwie właściciela, drapanie za uchem czy rzucanie ulubionej zabawki potrafi sprawić im niezwykłą frajdę oraz zapewnić poczucie bycia akceptowanymi i kochanymi.

Są jednak osoby, które uwielbiają rozpieszczać swoich czworonożnych podopiecznych. Właścicielka tego owczarka bez wątpienia należy do tej kategorii.

Największy czworonożny fan piłki

Alistair Clyde wyjaśnia, że jej podopieczny jest największym fanem zabawy z piłką. Owczarek uwielbia aktywność fizyczną, dlatego aport jest jego ulubioną komendą. Najchętniej nigdy nie wypuszczałby piłki z pyska.

Opiekunka wspomina, że zastanawiając się, co byłoby odpowiednim prezentem z okazji jego urodzin, doszła do wniosku, że wybór jest oczywisty. Postanowiła zamówić dla niego piłki tenisowe.

Podczas przeszukiwania ofert w Internecie kobieta uświadomiła sobie, że tradycyjny trzypak piłeczek nie wystarczy Titusowi na długo. Zdecydowała się pójść o krok dalej i zamówić karton, w którym mieściło się ich aż 400!

Kilka dni przed urodzinami Titusa paczka dotarła pod wskazany adres. Alistair chwyciła za kamerę, a następnie rozpakowała przesyłkę, w której znajdował się podarunek dla psa. Jego reakcja jest widoczna na półtoraminutowym filmie.

Owczarek nie posiadał się z radości

Na nagraniu widzimy, że Titus sprawdził pudła, niecierpliwie oczekując możliwości zanurzenia się w środku. W następnych sekundach rozerwał karton i wyciągnął dwie piłki, zanim Alistar zdołała go powstrzymać.

Gdy nastał długo wyczekiwany dzień, kobieta pozwoliła psiakowi otworzyć prezent i cieszyć się pozostałymi 398 piłeczkami. W oczach Titusa malowała się czysta ekstaza!

- Na początku był trochę zaskoczony, kiedy je rzuciłam. Zajęło mu około pięciu sekund, zanim zaczął biegać jak szaleniec z podniecenia - opowiada Alistair.

Owczarek był pod olbrzymim wrażeniem swojego prezentu, które przez najbliższe kilka dni ganiał po całym domu. Będzie jednak zmuszony pożegnać się z częścią z nich, bowiem jego właścicielka planuje przekazać je podopiecznym z lokalnego schroniska.

Z pewnością większość psów zrobiłaby wszystko, by znaleźć się na miejscu rozpieszczonego solenizanta z nagrania. A jak Wasze zwierzaki zareagowałyby na tak ogromną liczbę piłeczek?

Zobacz nagranie:

Źródło: animalchannel.co

Jak dobrze znasz domowe zwierzaki?

Pytanie 1 z 3

Jaka rasa psa jest najpopularniejsza w Polsce?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >