Swiatzwierzat.pl > Koty > Walentynki z kotem 2021. Co podarować mruczkowi?
Monika Krupska
Monika Krupska 24.03.2022 18:37

Walentynki z kotem 2021. Co podarować mruczkowi?

kotek miłość
unsplash/tomcat-3983278_1920

Jak spędzić Walentynki z kotem? W internecie roi się od pomysłów, więc postanowiliśmy zebrać najlepsze. Każdy kot jest inny, oczywiście mruczek może tego dnia mieć focha i nici z wyjątkowej kolacji. Jednak być może skusi go nowa karma lub mysia-zabawka? Oto, co możecie robić z kotem tego dnia.

Pomysły na Walentynki z kotem 

Wspólne oglądanie filmu, mizianie po brzuszku, spacer po podwórku (obowiązkowo na smyczy) a może romantyczna kolacja. Walentynki z kotem mogą przebiegać podobnie do tych, co spędzilibyśmy je z naszą drugą połówką, wcale nie trzeba z nich rezygnować. Tego dnia warto zadbać nie tylko o odpowiedni nastrój (porządek w domu), ale i pełną lodówkę jedzenia (najlepiej kociego). A jak jeszcze można urozmaicić Walentynki?

- kocie wino - tego dnia możecie poczęstować mruczka "winem". W internecie można natrafić na specjalne napoje dla mruczków, które nawadniają organizmy zwierzaka i wspomagają jego odporność; produkty są oczywiście bezalkoholowe 

- nowa obroża, nowa zabawka - jeśli zastanawialiście się nad kupnem nowej rzeczy dla kociaka, to tak Walentynki to odpowiedni czas, aby coś nowego dać mruczkowi. Choć ten nie odwdzięczy się tym samym, to być może zajmie się nową zabawką i będziemy mieli chwilę spokoju

- smaczna kolacja - mruczki zawsze ucieszą się z dobrego jedzenia. Z pewnością docenią dodatkowy smakołyk do kolacji. 

- wizyta u weterynarza - choć nie brzmi to zbyt dobrze, jednak w tym miejscu przypominamy o badaniach! Jeśli chcecie, aby Waz mruczek cieszył się długim zdrowiem, nie zapominajcie o kontrolnych wizytach w lecznicy. Te nie muszą koniecznie odbywać się w Walentynki, jednak możecie umówić swojego mruczka na jakiś inny, zbliżony termin.

Zobacz zdjęcie:

Tagi: Zwierzęta Kot