Swiatzwierzat.pl
kotek miłość

unsplash/tomcat-3983278_1920

Walentynki z kotem 2021. Co podarować mruczkowi?

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku święto zakochanych wypada w niedzielę, standardowo 14 lutego. Choć nasze mruczki widzimy każdego dnia to w Walentynki można poświęcić im nieco więcej uwagi. A może... przygotować im jakiś koci prezent?

Jak spędzić Walentynki z kotem? W internecie roi się od pomysłów, więc postanowiliśmy zebrać najlepsze. Każdy kot jest inny, oczywiście mruczek może tego dnia mieć focha i nici z wyjątkowej kolacji. Jednak być może skusi go nowa karma lub mysia-zabawka? Oto, co możecie robić z kotem tego dnia.

Pomysły na Walentynki z kotem 

Wspólne oglądanie filmu, mizianie po brzuszku, spacer po podwórku (obowiązkowo na smyczy) a może romantyczna kolacja. Walentynki z kotem mogą przebiegać podobnie do tych, co spędzilibyśmy je z naszą drugą połówką, wcale nie trzeba z nich rezygnować. Tego dnia warto zadbać nie tylko o odpowiedni nastrój (porządek w domu), ale i pełną lodówkę jedzenia (najlepiej kociego). A jak jeszcze można urozmaicić Walentynki?

- kocie wino - tego dnia możecie poczęstować mruczka "winem". W internecie można natrafić na specjalne napoje dla mruczków, które nawadniają organizmy zwierzaka i wspomagają jego odporność; produkty są oczywiście bezalkoholowe 

- nowa obroża, nowa zabawka - jeśli zastanawialiście się nad kupnem nowej rzeczy dla kociaka, to tak Walentynki to odpowiedni czas, aby coś nowego dać mruczkowi. Choć ten nie odwdzięczy się tym samym, to być może zajmie się nową zabawką i będziemy mieli chwilę spokoju

- smaczna kolacja - mruczki zawsze ucieszą się z dobrego jedzenia. Z pewnością docenią dodatkowy smakołyk do kolacji. 

- wizyta u weterynarza - choć nie brzmi to zbyt dobrze, jednak w tym miejscu przypominamy o badaniach! Jeśli chcecie, aby Waz mruczek cieszył się długim zdrowiem, nie zapominajcie o kontrolnych wizytach w lecznicy. Te nie muszą koniecznie odbywać się w Walentynki, jednak możecie umówić swojego mruczka na jakiś inny, zbliżony termin.

Zobacz zdjęcie:

Tagi:

Monika KrupskaAutor

Redaktor prowadzą swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Koty

Bezpański kot macha do każdego, kto odwiedza schronisko. W jego oczach wciąż tli się nadzieja

Czytaj więcej >

Koty

Zamarznięta kotka nie dawała żadnych oznak życia. Lekarze zrobili wszystko, by ją ocalić

Czytaj więcej >

Koty

Carole Baskin z "Króla tygrysów" zamordowała męża? Po latach wyszło na jaw, co stało się naprawdę

Czytaj więcej >

Koty

Ile Twój zwierzak ma lat? Wiek kota w przełożeniu na ludzkie lata

Czytaj więcej >

Koty

Kot drapie i gryzie dywan bez przerwy. Tylko on jeden wie, co grozi jego rodzinie

Czytaj więcej >

Koty

Dlaczego koty boją się ogórków? Naukowcy coraz bliżej wyjaśnienia

Czytaj więcej >