mały kotek
Źródło: youtube.com/Teddy Kittens

Kotek pokazuje, jaki jest groźny. Wideo obejrzano ponad 12 milionów razy

5 Lutego 2021

Małe kotki od zawsze były przedmiotem zainteresowań internautów. Urocze, niezdarne kociątka potrafią rozjaśnić najgorszy dzień, czego dowodem jest między innymi to wideo. Przedstawiony na nim kociak próbuje pokazać reszcie rodzeństwa, jaki jest groźny. Efekt oceniły już miliony oglądających!

Uroczy, mały kotek ma na imię Pixel i już widać, że wyrośnie na prawdziwego twardziela. Tak przynajmniej wydaje się jemu, bo jego próby pokazania, jaki jest groźny w nas budzą raczej rozczulenie, niż strach! Zobaczcie sami, jak maluch rozprawia się z resztą rodzeństwa i z kamerzystą.

Rudy kotek pokazuje pazurki

Wideo zatytułowane "Najgroźniejszy kotek na świecie" idealnie opisuje przedstawioną sytuację. Osoba stojąca za kamerą uwieczniła malutkiego, rudego mruczka, który dopiero uczy się chodzić, ale już wie, że musi sobie zdobyć respekt wśród innych zwierzaków.

- Kotek o imieniu Pixel próbuje pokazać, że jest bardzo niebezpiecznym kotem! Gdyby tylko wiedział, jaki jest zabawny i uroczy i że może sprawić, że umrzemy tylko w jednym przypadku - z przeciążenia słodyczą - podpisany został filmik.

Na początku widzimy, jak maluch jest zainteresowany kamerą, jednak trochę niepewnie próbuje się od niej oddalić. Dopiero po dłuższej chwili zebrał w sobie odwagę, by zacząć szarżować na wycelowany w niego obiektyw, jakby chciał mu pokazać, gdzie jego miejsce!

To jednak dopiero początek. Po chwili widzimy, jak inne kocięta, prawdopodobnie rodzeństwo Pixela musi się zmierzyć z jego zadziornym charakterem.

45-latek więził i znęcał się nad partnerką. Jej psa wsadził do mikrofali45-latek więził i znęcał się nad partnerką. Jej psa wsadził do mikrofaliCzytaj dalej

Małe kotki zaczepiają się nawzajem, a przy każdym "starciu" główny bohater nagrania robi wszystko, by pokazać, że to on tu rządzi! W ruch idą zęby, malutkie łapki i groźne spojrzenia, które o dziwo działają - rodzeństwo w końcu musi się poddać.

Nagranie obejrzano miliony razy

Internauci, jak można się domyślać są zachwyceni małym wojownikiem. Wideo zostało obejrzane ponad 12 milionów razy, a komentarze są rozbrajające.

- Cieszę się, że kamerzysta przeżył kręcenie tego filmu.

- Kto nie bałby się takiej ilości uroku!

- Nie mogę uwierzyć, że kamerzysta miał odwagę zmierzyć się z tym nieustraszonym potworem!

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł