owczarek
Źródło: YouTube/ Info - Viral - Fun

Niezwykła iluzja. Owczarek niemiecki przeniknął przez ścianę

9 Lutego 2021

Owczarek niemiecki tak ucieszył się z przybycia gości, że... przeniknął przez ścianę! Wideo, które trafiło do sieci z miejsca stało się viralem. Wszyscy porównują iluzję do scen z Harry'ego Pottera.

Czy można przechodzić przez ściany? Odpowiedź na to pytanie jest jedna - oczywiście, że nie. Jednak w świecie magii wszystko jest możliwe i nic nie powinno nas dziwić. J.K. Rowling już dawno temu opisała magiczne przejście przez ścianę, które umożliwiało przedostanie się do świata iluzji.

To znajduje się na peronie 9 i 3/4 w Londynie. Po spektakularnym sukcesie serii książek o Harry'm Potterze, władze zdecydowały nawet o wbudowaniu kawałka wózka w ścianę peronu, tak aby można było odnieść wrażenie faktycznego przeniknięcia przez ścianę.

Owczarek przeszedł przez ścianę

Niedawno pies rasy owczarek niemiecki zszokował wszystkich internautów, przechodząc przez ścianę! Choć brzmi to nieprawdopodobnie, to psu udało się to zrobić, a przynajmniej takie wrażenie można odnieść oglądając popularne wideo.

Czworonóg tak bardzo ucieszył się z przybycia gościa, że wskoczył na ścianę, opierając się o nią łapami. W świecie magii i czarodziejstwa, pies powinien przejść przez nią, jednak rzeczywistość bywa brutalna, owczarek odbił się od niej spadając na ziemię. Przeszedł jednak tak blisko ściany, chowając się za gościa, co spowodowało wielkie poruszenie!

Pomogła bezpańskiemu psu. Finał okazał się tragicznyPomogła bezpańskiemu psu. Finał okazał się tragicznyCzytaj dalej

Hit internetu

Owczarek tak bardzo "przytulił się" do ściany, że można odnieść wrażenie, że udało mu się ukryć na moment. Optyczna iluzja, która została udostępniona na reddicie, z miejsca podbiła internet!

- Harry Doggy próbuje złapać swój pociąg.
- Peron 9 i 3/4?
- Nieźle - czytamy komentarze internautów.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz niezwykłą iluzję:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł