kotka zakrada się do łózka
Źródło: tiktok.com/susieandmollie

Codziennie budziła się zmęczona. Ustawiła ukrytą kamerę i odkryła, co w nocy robi jej kot

26 Stycznia 2021

Właścicielka pewnego mruczka codziennie budziła się bardziej zmęczona, niż zanim się położyła. Próbując logicznie wyjaśnić to zjawisko nie trafiała na żaden trop. W końcu postanowiła sprawdzić za pomocą ukrytej kamery, dlaczego się tak nie wysypia. Gdy obejrzała materiał wideo nie mogła uwierzyć!

Ukryta kamera z nocną wizją w końcu ujawniła prawdę o złej jakości snu kobiety. Podejrzewała, że być może lunatykuje, albo coś innego nie pozwala jej zasnąć twardym, spokojnym snem. Nie spodziewała się jednak, że to wszystko wina jej kotki!

Ukryta kamera ujawniła prawdę

Już jakiś czas temu zauważyła, że jakość jej snu jest coraz gorsza. Wstając rano czuła się, jakby przespała góra 10 minut, postanowiła więc poznać przyczynę.

Wykorzystała do tego ukrytą kamerę. Tryb nocny pozwolił jej na nagrywanie materiału przez całą noc, miała więc nadzieję, że w końcu dowie się, dlaczego tak fatalnie jej się odpoczywa.

Kiedy następnego dnia rano obejrzała nagranie, zdębiała. Nie mogła uwierzyć, ale wszystkiemu była winna jej kotka, Ginger!

Ukryta kamera zarejestrowała, jak nagle w sypialni pojawia się para błyszczących ślepiów i mruczek pakuje się do jej łóżka, kiedy ta już słodko śpi. Jednak wcale nie kładzie się obok niej, tylko siada tuż obok i zaczepia panią łapą!

Kotka ma naprawdę niepowtarzalne spojrzenie. Wyjątkowe oczy zapewniły jej sławęKotka ma naprawdę niepowtarzalne spojrzenie. Wyjątkowe oczy zapewniły jej sławęCzytaj dalej

Kotka zaczepiała panią całą noc

W dodatku nie robi tego, tylko kilka razy. Przyspieszone wideo pokazuje, jak kotka dźga ją łapką... od godziny 23 do 3 rano. Właścicielka była pod tak wielkim wrażeniem, że postanowiła się podzielić nagraniem na TikToku.

Nie spodziewała się, że jej wideo zdobędzie taką popularność - szybko zyskało prawie 40 tysięcy serduszek, a w komentarzach ludzi pisali, jak podobnie zachowują się ich koty! Właścicielka Ginger dowiedziała się, że nie jest sama w swojej niedoli. Okazało się, że nie tylko jej kotka potrzebuje uwagi nawet w środku nocy.

Ktoś napisał w komentarzu, że jej starszy kot także zaczepia ją w nocy, czasem nawet przez kilka godzin. Weterynarz zasugerował, że może to się brać z problemów neurologicznych wynikających z wieku.

Ginger także jest kocią seniorką - ma już prawie 16 lat, a ze swoją panią jest od samego kociaka. Być może rzeczywiście tak bardzo potrzebuje uwagi swojej pani, że zaczepia ją nawet gdy śpi? Jedno jest pewne, kotka na pewno nie ma złych zamiarów, a nagranie z ukrytej kamery z pewnością rozweseliło wielu oglądających!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

źródło: boredpanda.com

Następny artykuł