Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kotka rozmawia ze swoimi małymi. Właściciel nagrał pogawędkę, wideo jest przesłodkie
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 15.08.2020 00:40

Kotka rozmawia ze swoimi małymi. Właściciel nagrał pogawędkę, wideo jest przesłodkie

koty
fot. screen z youtube.com @The Kits Cats

Filmik, na którym koty uroczo ze sobą gaworzą, zrobił błyskawiczną furorę w sieci. Właściciel futrzaków uchwycił moment, w którym kocięta słodko odpowiadają na dźwiękowe zaczepki swojej opiekunki. Ton głosu ich mamy jest po prostu rozbrajający.

Koty potrafią naprawdę rozczulić, ale ta kocia mama przebiła wszystko. Nagrano, jak rozmawia ze swoimi kociętami! To jedna z najsłodszych rzeczy, jakie widzieliśmy, można się rozpłynąć.

Koty komunikują się ze sobą

Okazuje się, że koty również potrafią się ze sobą komunikować. Może nie za pomocą konkretnych słów, ale przy użyciu dźwięków, które coś sygnalizują. Można usłyszeć w nich pewien ładunek emocjonalny. Może kocięta czegoś się boją, albo źle się czują?

Komunikacja między rodziną23 oznacza, że łączy je prawdziwa i silna więź. Kotka dała podopiecznym do zrozumienia, że są bezpieczne i kochane. Małe kotki jak widać, szybko zrobiły postępy w rozwoju. Od teraz rozmawiają nie tylko przy użyciu mowy ciała, ale i głosowo. Takie słowa to duży krok w ich życiu. Zresztą, każda mama jest wzruszona pierwszymi słowami swojego malucha.

  1. Bał się, że wielki pies narzeczonej skrzywdzi jego dziecko. Stało się zupełnie inaczej, finał doprowadza do łez
  2. Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranie

Urocze nagranie właściciela

Na uroczym filmiku kocia mama prowadzi dźwiękową konwersację ze swoimi maleństwami. Kotki ocierają się o nią, wiercą i wołają, a mama im odpowiada. Początkowo zwinięte w kulkę na kocyku, wraz z długością trwania rozmowy przenoszą się bliżej swojej opiekunki.

Właściciel postanowił opublikować uchwyconą scenę w serwisie YouTube, aby podzielić się nią z innymi. Wideo w natychmiastowym tempie rozeszło się po sieci, a obecnie ma już prawie trzy miliony wyświetleń! Do zaskakującej ilości wejść dołączyły komentarze poruszonych użytkowników, niektórzy z nich nawet próbowali odtworzyć za pomocą tekstu dźwięki kotów.

– Te kotki sprawiają, że moje serce się rozpływa!

– Absolutnie kocham dźwięk, który wydaje kocia mama.

– Mógłbym słuchać tego przez cały dzień – czytamy w komentarzach pod filmikiem na profilu The Kits Cats.

A czy Was też wzruszyło to słodkie wideo?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koty

Małe kociaki prowadziły ożywioną konwersację ze swoją mamą.