Swiatzwierzat.pl
BeFunky-collage - 2021-08-07T191214.809

Instagram.com @tomaszkammel

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

15 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Emil Hoff

Życie prywatne Tomasza Kammela to wielka tajemnica. Znany i lubiany prezenter zazdrośnie strzeże tego, co, z kim, kiedy i gdzie. Zdjęcia z planu programów rozrywkowych to w zasadzie wszystko, na co fani mogą liczyć, jeśli chodzi o kulisy jego życia. Czasem jednak zdarzają się wyjątki!

Tomasz Kammel postanowił podzielić się z internautami historią ze swego życia. Jest tu wątek miłosny, kulinarny, zoologiczny, nawet efekty specjalne.

BeFunky-collage - 2021-08-07T182500.251

Nie każdemu dane jest widzieć coś takiego. Niezwykłe nagranie z życia niedźwiedzi podbija Sieć

CZYTAJ DALEJ

Wspomnienie na poprawę humoru

- Kiedy mam tremę lub gorszy nastrój, sięgam zawsze do wspomnień, które poprawiają mi humor - napisał Kammel na Instagramie. - Oto jedno z takich wspomnień.

Pewnego dnia prezenter wybrał się do restauracji wraz ze swoją partnerką, której imienia niestety nie zdradził. Wiadomo, że Tomasz Kammel przepada za jamnikami i dwa takie pieski towarzyszyły parze w wyprawie do knajpy na śniadanie.

- Starszy jamnik grzecznie śpi pod stołem, młodszy okazuje się powsinogą - pisze Tomasz Kammel - No i między jednym a drugim kęsem ktoś mi nagle mówi: "Chyba pies panu uciekł".

Małysz w trybie awaryjnym

Następnie prezenter opisał, w jak niezwykły sposób rozwinęła się cała sytuacja.

- Podrywam się w ułamku sekundy, gotowy biec za psem. Wpadam w poślizg, bo pod nogami mam rozlaną colę. Klasyczny Małysz w trybie awaryjnym!

Prezenter oczywiście przeprosił za swoje gwałtowne ruchu innych gości restauracji. Ponieważ jednak nadal nie odzyskał w pełni równowagi, zamiast kulturalnego „Przepraszam" w jego gardła wyrwał się dziki okrzyk „pszyyyyyepraaaaaszam!!!!”.

- Ludzie patrzą zdziwieni, moja ówczesna dziewczyna płacze ze śmiechu. Potem wiele razy słyszę w jej wykonaniu to moje "pszyyepraaaaszam!", połączone z demonstracją mojej choreografii - pisze Kammel na Instagramie. - Właśnie te jej demonstracje najbardziej mnie śmieszą.

Miło wiedzieć, że niesforne jamniki dostarczyły Tomaszowi Kammelowi to cenne wspomnienie, które poprawia mu humor, gdy ma gorszy dzień.

A Wam jak podobała się ta historia? Czy też zaczniecie sobie wyobrażać Tomasza Kammela w pozie "Małysza w trybie awaryjnym" na poprawę humoru?

Zobaczcie zabawny wpis prezentera na Instagramie:


Źródło: Instagram.com @tomaszkammel

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Emil HoffAutor

Miłośnik historii ludzi i zwierząt, autor książek, artykułów i poradników (w prasie i Sieci). Redaktor portalu swiatzwierzat.pl. Team koty.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Maciej Mikołajczyk mówi stop transportowi konnemu na trasie do Morskiego Oka

Czytaj więcej >