Swiatzwierzat.pl > Psy > To wszystko znajdowało się w brzuchu psa. Weterynarz przyznaje, że czegoś takiego jeszcze nie widział
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 02.10.2023 13:24

To wszystko znajdowało się w brzuchu psa. Weterynarz przyznaje, że czegoś takiego jeszcze nie widział

Łakomy pies miał w brzuchu kolekcję łupów
Łakomy pies miał w brzuchu kolekcję łupów, fot. Facebook/Vets4Pets Lisburn

Wszyscy wiemy, że psy potrafią być prawdziwymi łakomczuchami, ale historia Beau, mieszanki beagle'a, przekracza wszelkie granice wyobraźni! Weterynarz wstrzymał oddech, kiedy wyciągał z brzucha psiaka kolejne skarby. Nie mógł uwierzyć, co znalazło się w jego żołądku.

Psa przyłapano na gorącym uczynku

Właściciele Beau, mieszanki beagle'a, mieli ręce pełne roboty z tym małym nieznośnym urwisem. Psiak to prawdziwy łobuz, który zawsze jest w ruchu, a jego apetyt na przygody (i nie tylko) zdaje się nie znać granic. Jednak to, co wydarzyło się tego dnia, wprawiło wszystkich w osłupienie.

Beau został przyłapany w trakcie wyjątkowo niebezpiecznego posiłkujedzenia skarpetek! Lucy wpadła na niego, gdy zaczął pożerać jedną z nich i musiała zareagować. To była tylko kwestia czasu, aż skarpetka utknie w jego żołądku.

Po zapachu poznasz, że ukrył się w domu przed zimą. Leśnicy ostrzegają przed przybyszem z Ameryki Północnej

Pies sam nie wierzył w to, co połknął

Natychmiast skontaktowali się z weterynarzem, który poradził im, aby przyprowadzili Beau do kliniki. Tam przeprowadzono leczenie, które polegało na wywołaniu u psa wymiotów. To, co ze swojego żołądka wypluł beagle, przekroczyło najśmielsze oczekiwania wszystkich obecnych.

Nie jeden, nie dwa, a aż dziewięć skarpetek wyszło na światło dzienne. Tak, dobrze przeczytaliście, dziewięć! Możecie sobie tylko wyobrazić wyraz twarzy Beau, kiedy zobaczył, co sam połknął. Wyglądał na bardzo, ale to bardzo niezadowolonego ze swojego wyboru!

Rodzina nareszcie wie, co stało się z ich skarpetkami

Mamy nadzieję, że Beau wyciągnął wnioski z tej zaskakującej sytuacji i nauczył się, że skarpetki to nie jest pełnowartościowy posiłek. Miał prawdziwe szczęście, że wyszedł z tego cało. Mogło się skończyć o wiele gorzej. Jedynym plusem całej sytuacji było to, że rodzina w końcu zrozumiała, co dzieje się z ich skarpetkami nie do pary.

Dlatego opiekunowie, pamiętajcie – bacznie obserwujcie, co je Wasz pupil. Nie pozwólcie, aby skończyło się to prawdziwą kolekcją niemożliwych do strawienia przedmiotów w żołądku tak jak u Beau.

Źródło: Facebook/Vets4Pets Lisburn, wamiz.de