Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > To, co zobaczysz jako pierwsze, wyjawi, jak widzą Cię inni. Sprawdź, czy jesteś lubiany
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 18.12.2023 12:20

To, co zobaczysz jako pierwsze, wyjawi, jak widzą Cię inni. Sprawdź, czy jesteś lubiany

Iluzja optyczna
Iluzja optyczna, źródło: tiktok.com/@mia_yilin

Internauci oszaleli na punkcie iluzji optycznych. Jedna z najbardziej zaskakujących zagadek powie Ci, jak postrzegają Cię inni. Jak myślisz - jesteś osobą przyjacielską i odważną, czy raczej skrytą i wycofaną? Zdziwisz się na jakiej podstawie można to szybko określić!

Spójrz na wyjątkową ilustrację a dowiesz się, czy inni Cię lubią

Mia Yilin to tiktokerka, którą obserwuje niemalże 460 tysięcy użytkowników. Kobieta swoją popularność zyskała dzięki publikowaniu różnego rodzaju zagadek. Największym zainteresowaniem wśród internautów cieszą się iluzje optyczne. Wiele osób jest w szoku, że każdy na tym samym zdjęciu czy ilustracji może widzieć coś zupełnie innego. Co jeszcze bardziej zaskakujące, to co widzisz, zależy od cech Twojej osobowości.

Słynna tiktokerka przygotowała iluzję optyczną, na podstawie której jest w stanie stwierdzić, czy jesteś osobą lubianą, czy wręcz przeciwnie. Przekonaj się, jak postrzegają Cię inni, zajmie Ci to zaledwie kilka chwil. Spójrz na poniższą ilustrację i powiedz, co na niej widzisz. Pamiętaj, liczy się pierwsze wrażenie. Nie zastanawiaj się długo!

trhtr.JPG
Co widzisz na obrazku? Źródło: tiktok.com/@mia_yilin
Wyjątkowe pomysły na prezenty dla Twojego pupila. Uszczęśliwisz nie tylko jego, ale też siebie

Widzisz zwierzęta na obrazku? Jesteś skrytą osoba

Część ludzi po spojrzeniu na iluzję optyczną widzi ptaki lecące w stronę dziupli, w której są pisklęta. Jeżeli należysz do tej grupy, to zdaniem Mii jesteś osobą skrytą. Ciężko Ci się otworzyć przed nowo poznanymi osobami. Co więcej, niewiele rzeczy robi na Tobie wrażenie oraz lubisz krytykować innych nawet wtedy, kiedy nikt nie pyta Cię o zdanie.

Te cechy sprawiają, że większość ludzi nie przepada za spędzaniem czasu w Twoim towarzystwie. Jedynie najbliżsi przyjaciele wiedzą, że tego typu zachowania wynikają z Twojej szczerości, a nie złośliwości. Zapamiętaj, że przez zamykanie się w sobie i mówienie zbyt wielu rzeczy wprost już na początku znajomości, wiele ludzi odbiera Cię jako zadufanego w sobie gbura.

Widzisz usta i nos? Masz ponadprzeciętną intuicję!

Ci, którzy nie widzą w pierwszej chwili ptaków, dostrzegają na ilustracji usta i nos. Osoby te charakteryzują się łatwością w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jeżeli należysz do tej grupy, to z całą pewnością nie masz problemu z wchodzeniem w zupełnie nową grupę ludzi. Jesteś doskonałym obserwatorem, dzięki czemu szybko zdajesz sobie sprawę, z kim chcesz pogłębiać znajomość, a kogo wolisz unikać.

Ludzie postrzegają Cię jako pewną siebie, ale jednocześnie serdeczną osobę, która jest godna zaufania. Dzięki temu masz wielu bliskich znajomych, którzy są gotowi wskoczyć za Tobą w ogień. 

Źródło: se.pl