Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > To, co zobaczyłeś jako pierwsze, wiele o Tobie zdradza. Wcześniej mogłeś o sobie tego nie wiedzieć
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 08.12.2023 16:16

To, co zobaczyłeś jako pierwsze, wiele o Tobie zdradza. Wcześniej mogłeś o sobie tego nie wiedzieć

Iluzja optyczna
Iluzja optyczna, źródło: TikTok, fot: mia_yilin

Słynna tiktokerka opublikowała na mediach społecznościowych wyjątkową iluzję optyczną. Według niej, od cech Twojego charakteru zależy, co zobaczysz na pozornie zwyczajnej fotografii. Sprawdź, czy to, co ma do powiedzenia uwielbiana przez internautów specjalistka od zagadek i złudzeń, pokrywa się z prawdą. Być może dowiesz się czegoś ciekawego o sobie.

Jedno zdjęcie, kilka możliwości

Różnego rodzaju iluzje optyczne i zagadki od lat cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Świadczy o tym między innymi to, że tiktokerka Mia Yilin, prowadząca profil o tej właśnie tematyce jest obserwowana przez setki tysięcy użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Jedną z najciekawszych iluzji okazała się być na pozór zwyczajna, zimowa fotografia. Według słynnej tiktokerki to, co na niej dostrzeżesz jako pierwsze, zależy od cech Twojego charakteru i podejścia do życia. Rzuć okiem na zdjęcie i powiedz, o czym pomyślałeś, patrząc na nie. Nie zastanawiaj się zbyt długo. Chodzi o pierwsze wrażenie.

ljkn.JPG
Co widzisz na zdjęciu? Źródło: TikTok, fot: mia_yilin
Kupiła yorka miniaturkę za 8 tys. zł, ale coś poszło nie tak. Nabrała podejrzeń, gdy zaczął rosnąć

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Nie da się ukryć, że w rzeczywistości na fotografii widoczne jest oszronione drzewo - właśnie to jako pierwsze widzą niektóre osoby. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy, to według słynnej tiktokerki, jedną z cech, którą z pewnością się charakteryzujesz, jest upartość. Prawdopodobnie często stawiasz na swoim i nie lubisz kompromisów. Czasami wychodzi Ci to na dobre, jednak bywa, że prowadzi to do niepotrzebnych konfliktów. 

Warto podkreślić, że część osób na początku w ogóle nie widzi drzewa. Ich oczom w pierwszej chwili ukazuje się coś zupełnie innego. 

Jest też druga, mniej oczywista opcja

Ludzie, którzy na początku nie dostrzegają oszronionego drzewa, widzą pysk lwa. Jeżeli tak było w Twoim przypadku, zdaniem Mii jesteś osobą o bardzo dobrze rozwiniętej inteligencji emocjonalnej. Ponadto lubisz swoje życie takie, jakie jest i nie czujesz potrzeby wprowadzania radykalnych zmian.

Zgadzasz się z opinią słynnej tiktokerki? A może Twoim zdaniem jej teoria jest zupełnie nietrafiona? Sprawdź, co sądzą o tym Twoi znajomi, bardzo możliwe, że wywiąże się z tego bardzo ciekawa dyskusja!

Źródło: kobieta.wp.pl, tiktok.com @mia_yilin