Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Internet zwariował na punkcie tego przesłodkiego szczeniaka. Jego uszy wyglądają jak bułki cynamonowe
Ewa Matysiak
Ewa Matysiak 16.03.2021 01:00

Internet zwariował na punkcie tego przesłodkiego szczeniaka. Jego uszy wyglądają jak bułki cynamonowe

Cynamon
Pit Sisters / pitsisters.org/

Kto nie lubi szczeniaków? Wcale nie trzeba być ekstremalnym miłośnikiem psów, by zachwycić się na ich widok. Chociaż każdy czworonóg jest ujmujący na swój własny sposób, to w przypadku suczki o imieniu Cynamon można mówić o słodyczy w najczystszej postaci. Ledwo pojawiła się na świecie, a już podbiła serca tysięcy internautów z całego świata. Jak jednak do tego doszło?

Szczeniak urodził się z nietypowymi uszkami

Pewnego dnia Jen Deane, założycielka grupy ratunkowej Pit Sisters otrzymała zgłoszenie. Chodziło o bezpańskie psy w typie pitbulli z Gruzji, które pilnie potrzebowały pomocy.

- W momencie odnalezienia te szczeniaki były chude i brudne. Miały zaledwie 5 tygodni i potrzebowały dobrej opieki. Na szczęście udało nam się je uratować. Weterynarz natychmiast objął je opieką medyczną, a dzięki temu cała grupa teraz ma się świetnie - opowiedziała wolontariuszka.

Czworonożna rodzinka została przetransportowana do siedziby organizacji, gdzie członkowie zadbano o to, by niczego im nie brakowało w prawidłowym rozwoju. Wszystkie psiaki od samego początku rozsadzała energia, co dobrze rokowało na przyszłość. Co ciekawe, każdy z nich był w jasnobrązowym kolorze, a ich duże uszka sterczały do góry. Jednakże jedna z suczek znacząco wyróżniała się na tle swojego rodzeństwa. Jej zakręconych jak spiralki uszu po prostu nie dało się przeoczyć!

undefined

- Musze przyznać, że nigdy wcześniej nie widziałam psa z takimi uszami. Ona jest taka urocza. Każdy, kto ją widzi, natychmiast się w niej zakochuje – przyznała Jen Deane. - undefinedCynamon jest najodważniejsza z całej grupy. Jej uszka idealnie pasują do jej osobowości – ona jest lekko zakręcona!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Internauci dostali bzika na punkcie zakręconej suczki

Członkowie grupy ratunkowej postanowili wykorzystać niebywały wygląd suczki o uszkach skręconych niczym cynamonowe bułeczki jako atut. Opublikowali na mediach społecznościowych wpis dotyczący psiej rodzinki czekającej na adopcję.

Nie trzeba było długo czekać, by skrzynkę mailową fundacji zasypały wiadomości w sprawie adopcji nietypowego szczeniaka oraz jego braci i sióstr. Odzew był ogromny i zdecydowanie przerósł oczekiwania pracowników organizacji. Każdy chciał dać Cynamon nowy dom. 

- Zdjęcie Cynamon zostało udostępnione kilka tysięcy razy. Dzięki temu udało się przyciągnąć uwagę zarówno do niej jak i do reszty jej rodzeństwa. W ten sposób znaleźliśmy im już kochające domy, a już wkrótce będą mogły do nich wyruszyć – opowiada Jen Deane.

Tymczasowi opiekunowie Cynamon nie przypuszczali, że ludzie będą bić się o możliwość jej przygarnięcia, jednak po wnikliwej analizie kandydatów udało im się wybrać idealny dom dla sławnej suczki. Cynamon trafi do domu, w którym będzie miała aż 3 psich braci! Z pewnością nie może się już doczekać ich pierwszego spotkania, jednak na ten moment musi jeszcze poczekać. W pierwszej kolejności musi nie tylko urosnąć, ale przede wszystkim dojrzeć mentalnie do opuszczenia "rodzinnego gniazda". Trzymamy za nią kciuki i życzymy wszystkiego dobrego! 

Zobacz zdjęcia:

scale (11)
undefined
scale (12)
undefined

 Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt: