Swiatzwierzat.pl > Właściciele Psów

Właściciele Psów

pitbull
14.11.2019 17:33 Zaatakował ją pitbull i dotkliwie zranił. Na jej zdjęcia patrzy się z ciężkim sercem

Pitbull rozszarpał przyjaciółce swojej właścicielki połowę twarzy. Ból, z którym zmaga się każdego dnia, skutecznie uniemożliwia jej prowadzenie normalnego życia. Pomimo tego wciąż kocha psy i nie ma mu tego za złe. Nieszczęście, którego doświadczyła, przyczyniła się do tego, że jest jeszcze silniejszą i pewniejszą siebie kobietą. Pitbulle obok amstafów i rottweilerów uznawane są, za najgroźniejsze psy na świecie. Nieodpowiednie wychowanie czworonogów może mieć tragiczne skutki zarówno dla ich właścicieli, jak i osób z najbliższego otoczenia. O słuszności tych słów na własnej skórze przekonała się kobieta, która postanowiła odwiedzić swoją przyjaciółkę mieszkającą pod jednym dachem z Pitbullem.

Ślub
30.09.2019 18:31 Para psów wzięła ślub! Wystrojone w specjalne kreacje zwierzaki związały się na całe życie

Ślub ten w sieci wywołał prawdziwą furorę. A wszystko za sprawą nietypowej Pary Młodej. Już teraz powinniście wiedzieć, że na ślubnym kobiercu stanęła… para psiaków. Zakochani ubrani w odświętne kreacje, u boku swoich właścicieli i zaproszonych gości ślubowali sobie dozgonną miłość. A wszystko uwiecznione zostało na nagraniu. O tym, że właściciele psiaków potrafią mieć naprawdę szalone pomysły, mieliśmy okazję przekonać się już wiele razy. Czegoś takiego nie widzieliśmy jeszcze nigdy. Para psiaków, o której chcemy wam opowiedzieć, wzięła ślub! A pieniądze, które uzbierali w prezencie ślubnym, powędrują do wyjątkowych osób.

York
30.09.2019 13:11 York cudem uniknął śmierci. Niewiele brakowało, by wylądował na ulicy

York ten cudem uszedł z życiem. Nasz mały bohater w jednej chwili stracił wszystko to, co zapewniało mu bezpieczeństwo i spokój. Mówimy oczywiście o dachu nad głową i ukochanych właścicielach. Na domiar złego wykryto u niego śmiertelną chorobę. Mało brakowało, a wylądowałby na ulicy. Życie bywa przewrotne i zaskakujące. Jak się okazuje, o tym mają okazję przekonać się nie tylko ludzie, ale również… nasi czworonożni przyjaciele. Życie tego futrzaka legło w gruzach. Całe szczęście wystarczył moment, by odmieniło się ono o 180 stopni. Takie zakończenia lubimy najbardziej!

Pies
19.08.2019 12:03 Pies wyskoczył z balkonu. Został tam zamknięty bez jedzenia i wody

Pies wyskoczył z balkonu w jednym z bydgoskich bloków. Najprawdopodobniej zrobił to po to aby ratować swoje życie! Został zupełnie pozbawiony dostępu do jedzenia i picia. Nie wiadomo jednak jak długo zwierzak tam przebywał. Sprawą natychmiast zajęła się policja. Nie zapominajmy, że lato do niezwykle trudny okres dla czworonogów. Sytuacja taka, jak ta nigdy nie powinna mieć miejsca! O ile człowiek jest w stanie dość dobrze radzić sobie z upałami, może przecież schować się w cieniu lub napić się zimnej wody, tak… nasz czworonóg skazany jest tylko i wyłącznie na nas! Latem zwierzak musi szczególnie mocno liczyć na naszą dojrzałość, sumienność i odpowiedzialność. O tym fakcie najprawdopodobniej zapomniała bohaterka naszego artykułu, która pozostawiła swojego psiaka zamkniętego na balkonie…