Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Spacer

Spacer

Pies spaniel
18.03.2024 09:59 Zaciągnął ją tu pies. Dzięki niemu odkryła, gdzie jej mąż był zeszłej nocy

Jak powszechnie wiadomo, psy mają niezwykłą zdolność zapamiętywania tras, z którymi się zapoznały. Chętnie przemierzają znajomymi ścieżkami, do których się przyzwyczaiły. Przekonała się o tym pewna internautka, kiedy wyszła ze swoim spanielem springerem na spacer. Czworonóg dokładnie pamiętał, dokąd poszedł jej mąż zeszłej nocy.

suczka
29.04.2020 12:19 Suczka codziennie sama podróżuje autobusem. Pasażerowie byli wzburzeni, potem zauważyli jej obróżkę

Suczka codziennie podróżuje sama autobusem. Współpasażerowie transportu publicznego często nie kryli oburzenia, widząc samotne zwierzę w pojeździe. Pies zawsze jest zupełnie sam, bez właściciela, a kierowcy nigdy na jego obecność nie reagują. Wyjaśnienie znalazło się na obroży psa.Suczka codziennie używa transportu publicznego. Zawsze jeździ tą samą linią autobusową. Wsiada i wysiada na tym samym przystanku. Zdziwieni pasażerowie, nie mogli zrozumieć, dlaczego zwierzę jeździ zupełnie samo i nie kryli złości. Wystarczyło jednak zerknąć na obrożę psa, by wszystko stało się jasne.

kobieta
19.04.2020 15:52 Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem i dostała mandat. Policjantów na widok jej pupila zatkało

Kobieta naprawdę zaskoczyła funkcjonariuszy. Jej spacer ze zwierzakiem po prostu musiał skończyć się mandatem. Policjanci nie chcieli słuchać żadnych tłumaczeń.Funkcjonariusze zwrócili na nią uwagę, bo jej sposób poruszania się, był wyjątkowo powolny. Gdy zbliżyli się do kobiety, zauważyli, że trzyma na smyczy zwierzę i z nim spaceruje. Przeżyli prawdziwy szok, ponieważ na smyczy przechadzał się… żółw.Kobieta wyszła na spacer ze swoim pupilem i dostała mandatWyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które musimy zapewnić naszemu zwierzęciu. Dlatego nie jest to uznawane za złamanie kwarantanny. Niektórzy jednak tylko szukają pretekstu do wyjścia z domu i wyobraźnia za bardzo ich ponosi. Chęć wyjścia z domu jest silniejsza niż rozsądek. Ta kobieta miała naprawdę niesamowitą fantazję. Dziś wszyscy Polacy dostaną ważnego SMS-a. Chodzi o nowe zasady i zalecenia Padła konkretna data. Będzie zniesienie bardzo ważnych obostrzeń? Wicepremier powiedziała o nowych rozwiązaniach. Wejdą w życie już niebawem, są związane z tarczą antykryzysową Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem, co jak wiadomo, nie jest w żaden sposób karalne. Właśnie wyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które usprawiedliwiają wyjście z domu. Takie spacery są przez funkcjonariuszy policji traktowane z pełnym zrozumieniem. W tym jednak przypadku było inaczej. Kobieta z Włoch dostała mandat. Gdy funkcjonariusze zobaczyli jej pupila dosłownie zamarli.

zwierzęta
30.03.2020 10:30 Pracownicy zoo zabierają swoich pupili na spacery. Reakcja zwierząt na inne gatunki jest powalająca

Zwierzęta mieszkające w ogrodach zoologicznych przechodzą swoją kwarantannę nico inaczej niż ludzie. Pracownicy zoo zabierają je na wyjątkowe spacery. Zobacz, jak reagują na inne gatunki.Mimo panującej globalnie pandemii koronawirusa nie wszyscy zwolnieni są ze swoich codziennych służbowych obowiązków. Niezależnie od panujących warunków pracownicy zoo zawsze muszą być w gotowości dla swoich podopiecznych. Zwierzęta mają dużo więcej szczęścia niż ludzie podczas kwarantanny. Ich opiekunowie wpadli na bardzo ciekawy pomysł.

20.12.2019 22:19 Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie rozkłada na łopatki

Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze, co wyglądało dosyć komicznie z perspektywy osób trzecich. Zwierzęta są bardzo mądre i potrafią na najrozmaitsze sposoby osiągnąć swój cel, a film z udziałem pewnego psiaka jest tego najlepszym dowodem. Jego zachowanie to hit! Znasz ten stan z własnego doświadczenia – twój czworonóg najbardziej wyrafinowanymi sposobami próbuje cię przekonać do swojej racji. Jednak to, co zrobił pewien pies na spacerze ze swoim właścicielem zdecydowanie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o najciekawsze symulacje!

Spacer
31.10.2019 19:49 Adoptowany pies po raz pierwszy wyszedł z właścicielem na spacer. Nie mógł przestać skakać

Spacer naszego czworonożnego bohatera w sieci jest jednym z najchętniej oglądanych filmików. Aż trudno w to uwierzyć, że wyjście z domu może sprawić tak ogromną radość. Zwierzak nie mógł przestać skakać z radości, a jego reakcja rozbawia do łez. Tego widoku zdecydowanie nie możecie przegapić. Psiaki to cudowne istoty, na których punkcie można zupełnie stracić głowę. Radości, którą wnoszą do życia swoich właścicieli, nie da się opisać słowami. Nasi czworonożni przyjaciele potrafią cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy i właśnie to czyni ich wyjątkowymi. Dowodem tych słów jest psiak, którego pragniemy wam dziś przedstawić.