Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Adoptowany pies po raz pierwszy wyszedł z właścicielem na spacer. Nie mógł przestać skakać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 31.10.2019 19:49

Adoptowany pies po raz pierwszy wyszedł z właścicielem na spacer. Nie mógł przestać skakać

Spacer
Fot. Screen z filmiku Twitter

Spacer naszego czworonożnego bohatera w sieci jest jednym z najchętniej oglądanych filmików. Aż trudno w to uwierzyć, że wyjście z domu może sprawić tak ogromną radość. Zwierzak nie mógł przestać skakać z radości, a jego reakcja rozbawia do łez. Tego widoku zdecydowanie nie możecie przegapić.

Psiaki to cudowne istoty, na których punkcie można zupełnie stracić głowę. Radości, którą wnoszą do życia swoich właścicieli, nie da się opisać słowami. Nasi czworonożni przyjaciele potrafią cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy i właśnie to czyni ich wyjątkowymi. Dowodem tych słów jest psiak, którego pragniemy wam dziś przedstawić.

Spacer psa rozbawia do łez

Nie ma w tym nic dziwnego, że filmik ze zwierzakiem w roli głównej w mgnieniu oka osiągnął zawrotną liczbę 630 tysięcy polubień. Jego reakcja, kiedy właściciel po raz pierwszy zabrał go na spacer, rozbawia do łez.

Spacer

Spacer był prawdopodobnie spełnieniem jego marzeń.

Piesek w przypływie emocji i szczęścia nie może przestać skakać. Pomimo tego, że przez krótką chwilę próbuje iść jak normalny zwierzak, po chwili ponownie szykuje się do skoku w powietrze. Musimy przyznać, że jego zdolności akrobatyczne są naprawdę imponujące, biorąc pod uwagę płaską powierzchnię, na której się znajduje. Gołym okiem widać, że zwierzak, będąc na spacerze z ukochanym właścicielem, jest najszczęśliwszym stworzeniem na świecie.

Internauci go pokochali

Reakcja taka jest, jak najbardziej zrozumiała. Widok zwierzaka, który nie potrafi opanować swojej radości, sprawia, że każdy z nas ma ochotę cieszyć się razem z nim. W końcu szczęściem trzeba się dzielić, prawda?

Psiak zupełnie skradł moje serce. Nie mogę oderwać od niego wzroku- napisała jedna z kobiet.

-Nigdy bym nie pomyślała, że spacer może sprawić, aż tyle radości. Teraz już wiem, w jak ogromnym błędzie tkwiłam- dodała kolejna.

ZOBACZ FILMIK UKAZUJĄCY SPACERUJĄCEGO PSIAKA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Woda utleniona do ucha na przeziębienie. Hit czy kit? Wyjaśniamy
  3. Jesienna elegancja od Nife w wydaniu IT-GIRLS! Najmodniejsze kolory tego sezonu
  4. Zaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał
  5. Przygarnęli z ulicy małego puchatego pieska. Myśleli, że to jakaś nowa rasa, ale prawda okazała się przerażająca
  6. Powalające zdjęcia gigantycznego kota rasy maine coon. Aż ciężko uwierzyć, jest większy od większości psów