Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie rozkłada na łopatki
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 20.12.2019 22:19

Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie rozkłada na łopatki

Fot.: screen z YouTube.com

Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze, co wyglądało dosyć komicznie z perspektywy osób trzecich. Zwierzęta są bardzo mądre i potrafią na najrozmaitsze sposoby osiągnąć swój cel, a film z udziałem pewnego psiaka jest tego najlepszym dowodem. Jego zachowanie to hit!

Znasz ten stan z własnego doświadczenia – twój czworonóg najbardziej wyrafinowanymi sposobami próbuje cię przekonać do swojej racji. Jednak to, co zrobił pewien pies na spacerze ze swoim właścicielem zdecydowanie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o najciekawsze symulacje!

Jak zachowuje się pies, który nie chce wyjść z parku?

Pies, który nie chce wyjść z parku zachowuje się tak, jakby właśnie umarł, co widać na zamieszczonym filmie na portalu YouTube.com. Użytkownik Wipandco opublikował 20 marca 2013 roku krótki film, który przedstawia niezwykłą scenę w jednym z amerykańskich parków.

Tytuł produkcji Leniwy pies nie chce opuścić parku zdążył zgromadzić przed ekrany laptopów 13 023 084 obserwatorów i wciąż robi furorę. Nic dziwnego – symulacja psa, udającego martwego zwierzaka to niecodzienny sposób na skuteczne opóźnienie wyjścia do domu!

Pies w parku

Pies w parku leży na ziemi przez kilka minut, a właściciel wyraźnie skonsternowany nie wie, jak się zachować. Z kolei czworonóg jest zadowolony z takiego obrotu spraw! Przywiązany do smyczy nie robi sobie nic z faktu, że mężczyzna idzie w kierunku bramy. Jednak po pewnym czasie pan znalazł sposób na podniesienie swojego futrzaka z ziemi – okazuje się, że zwykły mały patyczek może okazać się najlepszą przynętą!

Ten duet bardzo spodobał się widzom, którzy zostawili aż 15 tysięcy łapek w górę pod niezwykłym filmem! My również nie możemy się nadziwić, do czego futrzak jest zdolny na spacerze, aby tylko być na powietrzu jak najdłużej. Mamy nadzieję, że również was rozbawi!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

pies

Czworonóg leżący w parku to widok raczej powszechny, choć ten przypadek rozbawi cię do łez!

pies

Ten zwierzak udawał zwłoki tylko po to, aby zostać na spacerze o kilka minut dłużej! Nie możemy nadziwić się jego wyobraźni!

pies

Czworonóg ciągnięty przez mężczyznę musiał wywołać liczne emocje na twarzach przechodniów.

pies

Udawanie śmierci to, jak widać, skuteczna metoda na zostanie dłużej w parku!

pies

Ciekawe, czy wasze zwierzaki również wpadają na równie ciekawe pomysły?

ZOBACZ WIDEO

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Ten owczarek niemiecki potrafi potrafi korzystać z toalety. Jego właściciel wszystko nagrał
  3. Ciało jelenia całe pokryte jest w guzach. Fotografia dzikiego zwierzęcia poruszyła tysiące ludzi
  4. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Potrzebowała pomocy
  5. 6 największych ras kotów na świecie. Numer 3 przebija wszelkie granice
Tagi: pies psy spacer