Ślub

pies
19.04.2020 09:30 Pies wszedł do kuchni i usłyszał dziwną wiadomość. Kilka godzin później odwiedziła go ”panna młoda”

Pies usłyszał dziwną wiadomość od swojej właścicielki, zaraz po tym jak wszedł do kuchni. Kilka godzin później w odwiedziny przyszła do niego panna młoda. To było bardzo wyjątkowe spotkanie. Właścicielka bardzo energicznego czworonoga przekazała swojemu pupilowi niecodzienną wiadomość. Pies nie spodziewał się, jakie atrakcje spotkają go tego dnia. Na pewno zapamięta ten dzień na długo, a już z pewnością jego właścicielka.

slub
17.02.2020 10:36 Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko

Ślub to decyzja, której nie można podejmować pochopnie. Powinniśmy wiedzieć o naszych partnerach jak najwięcej, zanim zdecydujemy się na sakramentalne tak. Pewna miłośniczka zwierząt nie dowierzała, gdy zobaczyła, co jej partner i przyszły narzeczony robi z jej psami. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera. Na nagraniu było widać, jak jej mężczyzna zachowuje się, gdy zostaje sam z psami. Po tym, co zobaczyła, od razu odwołała ślub. Nie mogła wybaczyć partnerowi tego, co zrobił. Reakcja zwierząt na to, że zostają sam na sam z narzeczonym kobiety, rozdziera nam serce.

slub
30.11.2019 20:42 Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko

Ślub to decyzja, której nie powinno podejmować się pochopnie. Gdy w grę wchodzi opieka nad dziećmi lub zwierzętami, powinniśmy wiedzieć, jaki stosunek do nich mają nasi partnerzy zanim powiemy sakramentalne ”tak”. Ninna Mandin nie dowierzała, gdy zobaczyła, co jej partner robi z jej psami. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera. Na nagraniu było widać, jak jej mężczyzna zachowuje się, gdy zostaje sam z psami. Po tym, co zobaczyła, od razu odwołała ślub. Nie mogła wybaczyć partnerowi tego, co zrobił. Reakcja zwierząt na to, że zostają sam na sam z narzeczonym kobiety, rozdziera nam serce.

Ślub
30.09.2019 18:31 Para psów wzięła ślub! Wystrojone w specjalne kreacje zwierzaki związały się na całe życie

Ślub ten w sieci wywołał prawdziwą furorę. A wszystko za sprawą nietypowej Pary Młodej. Już teraz powinniście wiedzieć, że na ślubnym kobiercu stanęła… para psiaków. Zakochani ubrani w odświętne kreacje, u boku swoich właścicieli i zaproszonych gości ślubowali sobie dozgonną miłość. A wszystko uwiecznione zostało na nagraniu. O tym, że właściciele psiaków potrafią mieć naprawdę szalone pomysły, mieliśmy okazję przekonać się już wiele razy. Czegoś takiego nie widzieliśmy jeszcze nigdy. Para psiaków, o której chcemy wam opowiedzieć, wzięła ślub! A pieniądze, które uzbierali w prezencie ślubnym, powędrują do wyjątkowych osób.

Kot
27.09.2019 14:06 Kot był drużbą na weselu swojego właściciela. Miał nawet własny garnitur

Kot ten jest prawdopodobnie największym szczęściarzem na całym świecie! Doświadczył zaszczytu, o jakim jego inni futrzani przyjaciele mogliby jedynie pomarzyć. Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale miał on okazję stanąć na ślubnym kobiercu przy boku swojego właściciela. O tym, że zakochani w swoich pupilach właściciele miewają różne pomysły, niejednokrotnie mieliśmy okazję się już przekonać. Tym razem jednak mężczyzna ten przeszedł najśmielsze oczekiwania. A w dniu ślubu Para Młoda miała sporą konkurencję, jeśli chodzi o bycie gwiazdą wieczoru.

napiwek
21.08.2019 18:52 Kobieta wzięła ślub ze swoim psem. Wszystko zarejestrowały kamery telewizyjne

Pies, wierny kompan, aż do śmierci. Dla tej kobiety to stwierdzenie nabiera nowego znaczenia. Będzie z nim, aż do końca życia nie tylko dlatego, że jest jej przyjacielem, ale i mężem. Niezwykły ślub zaskoczył uczestników ceremonii i widzów programu This Morning. Kobieta opowiedziała o swoim życiu w programie telewizyjnym i wyznała, że chce wziąć ślub ze swoim psem. Jej decyzja jest niezwykła. Ciekawe co o tym myśli pan młody? Tego się niestety nie dowiemy, ale nie wygląda na zawiedzionego swoją wybranką.

kot
17.08.2019 14:41 Kot zepsuł idealne zdjęcie ślubne. Fotograf zorientował się dopiero, gdy wywoływał zdjęcia

Kot i zdjęcie ślubne — to mógł być wspaniały pomysł. Wielu zakochanych czeka lata na ślub i jest to dla nich zwieńczeniem miłości. Ceremonia i przyjęcie weselne jest zazwyczaj szczegółowo zaplanowane, a para młoda dąży do perfekcji i tego, żeby dzień zaślubin stał się taki, jak sobie wymarzyli. Niestety, nie przewidzieli, że kot również zechce być gwiazdą tego dnia. Podobnie było tym razem, para nowożeńców, którzy dopiero co powiedzieli sobie sakramentalne tak, cieszyła się chwilą i błogim stanem. Postanowili uczcić to, co się wydarzyło i upamiętnić ten dzień, ale nieznajomy kot zepsuł wszystko. Postanowił wkroczyć w najmniej oczekiwanym momencie i przyłączyć się do pary młodej.