Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta wzięła ślub ze swoim psem. Wszystko zarejestrowały kamery telewizyjne
Paulina Talarska
Paulina Talarska 21.08.2019 18:52

Kobieta wzięła ślub ze swoim psem. Wszystko zarejestrowały kamery telewizyjne

napiwek
facebook.com/christina.summitt

Pies, wierny kompan, aż do śmierci. Dla tej kobiety to stwierdzenie nabiera nowego znaczenia. Będzie z nim, aż do końca życia nie tylko dlatego, że jest jej przyjacielem, ale i mężem. Niezwykły ślub zaskoczył uczestników ceremonii i widzów programu This Morning.

Kobieta opowiedziała o swoim życiu w programie telewizyjnym i wyznała, że chce wziąć ślub ze swoim psem. Jej decyzja jest niezwykła. Ciekawe co o tym myśli pan młody? Tego się niestety nie dowiemy, ale nie wygląda na zawiedzionego swoją wybranką.

Pies wziął ślub z kobietą

Kobieta została zaproszona na wywiad do programu This Morning, w którym opowiedziała o serii nieudanych randek i czterech niedoszłych ślubach. Liczba randek, na których była jest naprawdę duża, bo aż 221. Postanowiła, że poświęci resztę życia swojemu ukochanemu psu rasy golden retriever.

Przyznała, że ona uratowała swojego psa, a on ją. Podobno był przetrzymywany w strasznych warunkach — na łańcuchu, był głodzony i zaniedbywany. Wiedziała, że ślub z psem to sposób na życie, który usatysfakcjonuje obie strony.

Kobieta wzięła ślub ze swoim psem

W programie This Morning została przeprowadzona ceremonia zaślubin kobiety z jej golden retrieverem. Wszystko zostało profesjonalnie zorganizowane. Byli świadkowie, osoba, która przeprowadzała ceremonię, a do ołtarza poprowadził kobietę mężczyzna. Przysięgli sobie wzajemną wierność i obdarowali obrączkami na znak miłości. Kobieta otrzymała piękny pierścionek, a pies bransoletkę. Pies wyglądał bardzo elegancko, bo miał na sobie smoking, a kobieta białą sukienkę. Ucałowała go na koniec ceremonii, a on polizał ją na znak wielkiego uczucia.

W Wielkiej Brytanii, gdzie odbyła się ceremonia, śluby ze zwierzętami są nielegalne. Na mocy prawa, nie są małżeństwem, ale tego, co mają w sercu, nikt im nie zabierze.

Zobacz zdjęcia i wideo:

pies

Kobieta wzięła ślub ze swoim psem.

pies

Po serii nieudanych randek, postanowiła spędzić resztę życia ze swoim psem.

pies

Ceremonia została wyemitowana w programie This Morning.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies jeździ samochodem na placu manewrowym. Niezwykłe wideo podbija sieć
  2. Mężczyzna przebudził się z krótkiej drzemki i spojrzał na sufit. Nie był przygotowany na to, co zobaczył
  3. Kot prowadził podwójne życie. ”Okłamywał” dwie rodziny
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Pies cały czas patrzył się na brzuch właścicielki i warczał. Niebywałe, że lekarze to przeoczyli

Źródło: wamiz.pl