Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Kociątko

Kociątko

porzucone kocię
05.04.2024 13:20 Z kartonu wydobywał się cichy pisk. Jednodniowa kicia czekała na wybawienie

Malutki kotek został porzucony w kartonie na środku ulicy. Samotny i odłączony od swojej kociej mamy płakał najgłośniej, jak potrafił w nadziei, że ktoś go zauważy. Świeżo urodzony, jeszcze ślepy maluch nie miał szans na przeżycie. Szczęście w nieszczęściu, że został wyrzucony przed schroniskiem dla zwierząt, a jego głośne wołanie usłyszał pracownik.

malutki kotek
03.04.2024 15:12 Kociątko codziennie rano biegnie na przystanek. Mama nagrała wzruszającą scenę

Malutki kotek, który zamieszkał z nową rodziną, otrzymał od nich niewyczerpane pokłady miłości. Kociak z wzajemnością pokochał swoich opiekunów, jednak to nie powstrzymuje go przed codziennymi ucieczkami z domu. Zwierzak każdego ranka biegnie na przystanek w jednym celu. Właścicielka nie jest w stanie go zatrzymać. 

husky
04.08.2020 15:43 Husky bał się zostawać sam w domu. Pomogło mu kociątko, które odmieniło jego życie

W dalszym ciągu nie wierzysz, że kot może zostać najlepszym przyjacielem psa? Nasz dzisiejszy duet jest tego najlepszym przykładem. Młody psiak rasy husky dzięki kociakowi zmienił się nie do poznania. A więź, która ich łączy jest niesamowita. Gdyby nie nagranie trudno byłoby w to wszystko uwierzyć!Husky od zawsze bardzo bał się zostawać sam w domu. Właściciele mimo wielu próbnie byli w stanie pomóc przerażonemu psiakowi. W końcu wpadli na pewien pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaadoptowali kociątko, które diametralnie odmieniło jego życie!

Kotek
17.12.2019 14:48 Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać

Kotek swoim zachowaniem pokazał jak wielka i bezinteresowną potrafi być miłość dziecka do matki. Kiedy nagranie pojawiło się w sieci, Internauci nie potrafili ukryć łez wzruszenia. Widok ten łamie serce na milion kawałków. Pomimo dramatycznego zakończenia kocia mama może być dumna, z tego, w jaki sposób wychowała swoją pociechę. Koty to niebywale uczuciowe i delikatne stworzenia. A ten, którego zachowanie uwiecznione zostało na nagraniu, jest tego idealnym przykładem. Nic dziwnego, że filmik z jego udziałem stał się prawdziwym hitem, a każdy miłośnik kotów pragnął zabrać go pod swój dach. Pomimo młodego wieku jego dojrzałość jest imponująca.

dziecko
16.11.2019 15:00 Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna

Dziecko wzięło na ręce malutkiego kotka i chciało go przytulić. Rodzice jednak nie nauczyli go, jak właściwie obchodzić się ze zwierzętami. Wideo, które obiegło sieć poruszyło internautów! Bardzo nie spodobało im się to, jak dziecko obeszło się z pupilem. Nauczenie dzieci szacunku do zwierząt i zasad wspólnego funkcjonowania powinno być priorytetem dla osób, które posiadają zwierzęta w domu. Jak się okazuje, nie każdy właściciel czworonoga jasno określa reguły życia dziecka ze zwierzęciem pod jednym dachem. To wideo jest tego najlepszym przykładem.

Mama
19.09.2019 17:02 Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową

Mama próbowała wyciągnąć swoje kociątko z rowu. Od razu rozpoczęła akcję ratunkową. Nagranie jest przerażające, kotek ledwo uszedł z życiem. Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego nikt nie pomógł? Mama dba o swoje dzieci, stara się je wspierać i im pomóc w każdym problemie. Ta kotka nie miała wyboru, musiała uratować życie swojego dziecka. Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Nie potrafiło samo wyjść.