Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową
Łucja Jureczko
Łucja Jureczko 19.09.2019 17:02

Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową

Mama
unsplash.com @murpaz

Mama próbowała wyciągnąć swoje kociątko z rowu. Od razu rozpoczęła akcję ratunkową. Nagranie jest przerażające, kotek ledwo uszedł z życiem. Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego nikt nie pomógł?

Mama próbowała wyciągnąć swoje kociątko z rowu. Od razu rozpoczęła akcję ratunkową. Nagranie jest przerażające, kotek ledwo uszedł z życiem. Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego nikt nie pomógł?

Mama dba o swoje dzieci, stara się je wspierać i im pomóc w każdym problemie. Ta kotka nie miała wyboru, musiała uratować życie swojego dziecka. Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Nie potrafiło samo wyjść.

Mama próbowała wyciągnąć swoje kociątko z rowu

Kociątko najprawdopodobniej przez przypadek wpadło do gigantycznego rowu. Rów wysypany był żwirem i kamieniami, przez co bardzo ciężko było się wspinać. Maluch choć próbował, nie potrafił sam się wydostać. Potrzebował pomocy.

mama

Kocia mama musiała mu pomóc, ale nie wiedziała jak. Nerwowo kręciła się wokół krawędzi, nawet schylała się do malucha i próbowała złapać go pazurkami, jednak na darmo. Nie wiedziała co ma zrobić.

Kotek spadł głębiej do rowu

Kotek, próbując wyjść i wspiąć się do kotki, wpadł głębiej do rowu. Mama nie czekała ani sekundy dłużej, od razu wskoczyła do środka i ruszyła po niego. Gdy udało jej się dotrzeć do malucha, bez chwili wahania wzięła go w zęby i zaczęła przeprawę z powrotem.

mama

Po filmiku było widać, że kotka, choć początkowo szukała odpowiedniego wejścia i zastanawiała się jak pomóc mu w bezpieczny sposób, gdy tylko maluch spadł, nie myślała o niczym innym jak o uratowaniu swojego dziecka. Nie to jest jednak najsmutniejsze w tej historii.

Nikt nie pomógł kotce

Choć filmik ma zaledwie minutę, podobno kotek dłużej siedział w rowie. Całe zdarzenie jest nie tylko nagrywane, ale i fotografowane, co słychać na nagraniu. Dlaczego nikt nie pomógł i mama sama musiała się męczyć?

Ludzie, którzy byli świadkami tego zdarzenia, nie pomogli kotce nawet przez sekundę. Nikt nawet się nie podniósł ani nie próbował. Dlaczego? Nie mamy pojęcia, przecież człowiek bez problemu byłby w stanie wyciągnąć kociaka i oszczędzić zarówno jemu, jak i kotce stresu.

ZOBACZ WIDEO:

Kotka musiała poradzić sobie zupełnie sama. Nikt jej nie pomógł, ale nagrywał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów
  2. Jamnik znaleziony w opłakanym staniem. Ktoś związał mu łapki i pyszczek
  3. Fryzury dla psów. 8 najpiękniejszych i praktycznych fryzur dla psów długowłosych
  4. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  5. Dom tej kobiety stał się schronieniem dla 97 psów. Wszystkie zostały uratowane przed huraganem
  6. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  7. To najdroższy pies na świecie. Za jego cenę można kupić dom z basenem i samochód
Powiązane
Najnowsze
Polecane