Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Dziecko na widok kota dostaje szału! Reakcja malucha jest bezcenna
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 28.07.2019 16:20

Dziecko na widok kota dostaje szału! Reakcja malucha jest bezcenna

Kadr z Youtube @Merkley Family

Kot i dziecko to naprawdę energetyczne połączenie! Ewidentnie widać to na filmiku, który jakiś czas temu pojawił się w sieci i od razu stał się niekwestionowanym hitem. Reakcja dziecka, kiedy w pobliżu pojawia się kociak, jest wprost rozbrajająca. Koniecznie sprawdź, jak zachowuje się maluszek, kiedy dostrzega futrzaka!

Mnóstwo posiadaczy zwierzaków, którzy oczekują przyjścia na świat pociechy obawia się reakcji, jaką pupil przywita nowego członka rodziny. Niezwykłą zagadką jest też relacja dziecka z czworonogiem. Nikt przecież nie powiedział, że dziecko będzie podzielało nasz entuzjazm do zwierząt. Tym razem było jednak zupełnie inaczej!

Kot i dziecko, które dostaje szału na jego widok

Rodzina Merkley to prawdziwi szczęściarze. Okazało się, że o kontakt swojego dziecka z kociakiem zdecydowanie nie muszą się martwić. Ich bobas jest wprost zakochany w futrzaku!

Kiedy kotek tylko pojawia się w jego pobliżu, natychmiast dostaje szału! Zaczyna krzyczeć i piszczeć… tyle że z radości. Gdy filmik trafił się do sieci, rozbroił setki widzów!

Radości nie ma końca

Na filmiku zobaczyć możemy reakcję bobaska, kiedy dostrzega swoją mamę, trzymającą na rękach kociaka. Dziecko jest nim ewidentnie zachwycone! Śmieje się w głos, gaworzy i przeuroczo uśmiecha do czworonoga. Do tego wszystkiego energicznie wierzga nóżkami, jakby chciało do niego podejść!

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek ich wielkiej przyjaźni. Dziecięca radość i niewinność jest naprawdę niezwykła! Maluchy potrafią cieszyć się z rzeczy, o których nikt inny by nawet nie pomyślał. Radują się z błahostek. Tak też było za każdym razem, gdy zobaczył kotka.

Zwierzę dla dziecka to dobry pomysł?

Mnóstwo osób zastanawia się, czy posiadanie zwierzaka, mając małe dziecko w domu to dobry pomysł? Oczywiście, że tak. Co prawda, dla rodziców to dodatkowe problemy i obowiązki, ale radość dziecka jest nie do opisania!

Zwierzak w domu od najmłodszych lat będzie uczył twoje dziecko odpowiedzialności. Oprócz tego wzmacnia też odporność! Dzieci, które wychowują się wśród czworonogów, rzadziej cierpią na alergię i astmę. A to tylko niektóre z zalet posiadania kota lub psa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kot i dziecko

Kot i dziecko od samego początku złapali cudowny kontakt!

Kot i dziecko

Maluch krzyczy i piszczy z radości!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot z psem w domu. Jak sprawić, by się polubiły i żyły w zgodzie? Sprawdzone zasady
  2. Potrącony kotek leżał na środku drogi. Z jego oczu lała się krew
  3. Kot uratował rodzinę przed zaczadzeniem. Gdyby nie on, nie mieliby szans na przeżycie
  4. Kot poszedł do groomera na strzyżenie. Gdy właścicielka go zobaczyła, zaniemówiła
  5. Mężczyzna udzielał poważnego wywiadu dla telewizji. Wtedy na ramiona wskoczył mu kot