Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Chłopiec

Chłopiec

Chłopiec
24.04.2020 16:08 Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę

Chłopiec nie mógł powstrzymać łez, patrząc na cierpienie swojego przyjaciela. Nie chciał pogodzić się z tą bolesną stratą i po fakcie podzielił się z mamą poruszającą prawdą.Decyzja o uśpieniu domowego zwierzęcia z pewnością nie zalicza się do łatwych. Jednak w sytuacji, kiedy lekarze nie dają rodzinie nadziei na poprawę stanu zdrowia stworzenia, warto skrócić jego cierpienie. Chłopiec był zrozpaczony.

chłopiec
10.03.2020 17:46 Chłopiec chciał kupić szczeniaka z chorą łapką. Kiedy podał powód, właściciel zaniemówił

Chłopiec zaczepił pewnego mężczyznę, przekonując, że chce kupić od niego jedno ze szczeniąt. Właściciel nieskutecznie próbował zniechęcić chłopca do tej decyzji. Gdy usłyszał słowa dziecka, natychmiast zmiękły mu nogi. Pewien rolnik rozwieszał ogłoszenia informujące, że ma na sprzedaż kilka małych szczeniąt. Nie spodziewał się, że podczas tej czynności zaczepi go chłopiec. Choć próbował odesłać dziecko do domu z niczym, młodzieniec nie dawał za wygraną. Mężczyzna był wzruszony tym zachowaniem i powiedział mu kilka ważnych słów. Mężczyzna szukał kupca Mężczyzna miał do oddania kilka szczeniąt, udał się więc na spacer po okolicy, aby umieścić przygotowane ogłoszenie w sprawie sprzedaży, na słupach informacyjnych. Kiedy przybijał już ostatni gwóźdź na bramie własnego podwórka, stało się coś, czego nigdy by się nie spodziewał. Mała postać zaczęła szarpać jego robocze spodnie, najwyraźniej mając w tym konkretny interes. Rolnik schylił się, aby usłyszeć, czego potrzebuje dziecko. Chłopiec wyznał, że bardzo chciałby kupić jednego psa. Mężczyzna podrapał się po głowie i przyznał, że ta rasa nie jest tania, więc wątpi, czy będzie go na to stać. Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub Magda Gessler oburzająco o osobach, których „nie stać”. Długo nie zapomnimy jej słów Dzień Dobry TVN: Już wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską. To młoda dziennikarka Chłopiec wybrał kalekiego psa Chłopiec posmutniał i zajrzał w głąb swojej małej kieszonki. Ułożył znalezione monety na powierzchni dłoni i wyjaśnił, że 10 złotych to wszystko, co może zaoferować mężczyźnie. Zapytał, czy w tej cenie może przynajmniej zobaczyć zwierzęta. Właściciel zgodził się i przywołał suczkę wraz z małymi szczeniętami do nogi. Uwagę chłopca jednak przykuło coś jeszcze, co znajdowało się w ich budzie. Okazało się, że jedno szczenię było kulawe i powoli przemieszczało się za grupą ze złamaną łapką. – Chcę właśnie tego – zdecydował chłopiec ku zdziwieniu hodowcy. Rolnik próbował przekonać dziecko, że to nie jest najlepszy pomysł. Taki pies sprawia wiele problemów i nie pobawią się wspólnie, biegając po trawie. Chłopiec w odpowiedzi podwinął nogawkę spodni i pokazał mężczyźnie szokującą prawdę. – Widzi Pan, sam nie sam nie najlepiej biegam, a ten piesek potrzebuje kogoś, kto coś takiego zrozumie – wytłumaczył. Właściciel zobaczył stalowy aparat biegnący wzdłuż nogi dziecka i w moment zrozumiał wszystko. Wzruszony, przekazał kulawe zwierzę w ręce chłopczyka. Gdy ten zapytał, ile jest mu winien, odpowiedział: – Nic. Miłość jest bezcenna. I w ten sposób empatyczny chłopiec i jego czworonożny pupil zostali przyjaciółmi na zawsze.

chłopiec
09.03.2020 19:58 Chłopiec został nagrany przez ukrytą kamerę. Pokazała, co robi z kotem sąsiadów

Chłopiec przychodził z odwiedzinami każdego dnia. Kot niestety nie był zbyt lubiany przez dzieci, wszystkie się go bały. Nagranie zaskoczyło właścicieli kota.Chłopiec, który regularnie odwiedzał kota swoich sąsiadów, został nagrany przez kamery, które właściciele założyli nie tylko, by monitorować dom, ale sprawdzać co podczas nieobecności rodziny w domu, robi ich ukochany pupil. Nagranie zwaliło właścicieli z nóg.

Chłopiec
05.03.2020 16:10 Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Nikt nie miał pojęcia, zakradał się codziennie

Ukryta kamera uchwyciła, co tak naprawdę chłopiec robi z psem sąsiadów pod ich nieobecność. Maluch swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwe poruszenie. Co ciekawe, spryciarz każdego dnia zakradał się do ich garażu. Jego poczynania spotkały się z ogromnym odzewem ze strony Internautów, a nagranie stało się wirusowe. Psiaki to niezwykle inteligentne i rozumne stworzenia. Wbrew pozorom rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Ci z nas, którzy nie mają okazji zostać szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, kontaktu z futrzakami szukają w najbliższym otoczeniu. Poczynania pewnego chłopca ujawniła ukryta kamera.

mężczyzna
05.03.2020 12:34 Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz

Chłopiec został ukarany za swoje zachowanie i musiał stanąć w kącie. Jego pies postanowił wesprzeć malca i zrobił coś niezwykle wzruszającego. Zwierzę udowodniło, że jest prawdziwym przyjacielem dziecka. Psy są pełne empatii, a swoim zimnym nosem, potrafią ogrzać nasze serce jak nikt inny. Nie bez powodu określa się je mianem najlepszego przyjaciela człowieka. Te zwierzęta to prawdziwe uosobienie oddania, wierności i lojalności, o czym na własnej skórze przekonał się chłopiec, którego mama posłała do kąta. Chłopiec i pies Chłopiec i pies tworzą prawdziwy, nierozłączany duet. Trzylatka z postawnym mastifem łączy niezwykła więź, a mama dziecka nieustannie publikuje w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. To, które dodała jakiś czas temu, spotkało się z wyjątkowym odzewem. Zaledwie w osiem dni, post polubiły i skomentowały tysiące osób, ale to nie wszystko. Fotografię udostępniono w tym czasie aż 49 tysięcy razy! Co tak poruszyło internautów? Okazuje się, że chłopiec to czasami spory urwis. Jego mama ma jednak na to swoje sposoby. Kiedy więc jej synek zaczął nieładnie się zachowywać, kobieta posłała go do kąta, gdzie w spokoju i samotności miał przemyśleć swoje zachowanie. Wtedy do akcji wkroczył pies. To, co zrobił pupil, sprawiło, że mama nie miała serca dłużej karać trzylatka. Uwieczniła wyczyn czworonoga i tym oto sposobem powstał istny viral, który w ostatnich dniach podbija internet. To zdjęcie sprawia, że mięknie każde serce. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona zobaczyła go z psem na kanapie… Pitbull rozmawia ze swoją panią przy pomocy specjalnych przycisków. Niesamowite wideo Pies ratownik Pies ratownik – tak można w dwóch słowach opisać tego wspaniałego mastifa. Wyobraźcie sobie, że kiedy jego mały właściciel został posłany do kąta, zwierzę usiadło obok niego, okazując mu w ten sposób swoje wsparcie. Nic dziwnego, że mama nie potrafiła się dłużej gniewać. Chłopiec jest prawdziwym szczęściarzem, że ma takiego obrońcę i przyjaciela. ZOBACZ ZDJĘCIA: Jillian Marie Smith, Facebook Kiedy chłopiec stanął w kącie, jego wierny pies postanowił okazać mu wsparcie. Zdjęcie, które opublikowała jego mama, podbiło internet. Jillian Marie Smith, Facebook Widać, że dziecko i zwierzę tworzą niezwykle zgrany duet. ZOBACZ TEŻ: Dlaczego pies ma zawsze zimny nos? Odpowiedź jest zadziwiająca, naukowcy w końcu dali ostateczną odpowiedź Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze Suczka ze maleńkimi szczeniakami porzucona przy drodze. Policja odnalazła właściciela Co zrobić, gdy kot jest leniwy? 5 sposobów na aktywną zabawę z mruczkiem Owczarek niemiecki pozował z nastolatką do zdjęcia. Dziewczyna będzie tego żałować do końca… Źródło: fakt.pl

chłopiec
21.02.2020 19:51 Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę

Chłopiec nie mógł powstrzymać łez, patrząc na cierpienie swojego przyjaciela. Nie chciał pogodzić się z tą bolesną stratą i po fakcie podzielił się z mamą poruszającą prawdą. Decyzja o uśpieniu domowego zwierzęcia z pewnością nie zalicza się do łatwych. Jednak w sytuacji, kiedy lekarze nie dają rodzinie nadziei na poprawę stanu zdrowia stworzenia, warto skrócić jego cierpienie. Chłopiec był zrozpaczony.

kot
23.01.2020 09:10 Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem

Kot w naszych czasach staje się równoprawnym członkiem rodziny. Toteż kiedy odchodzi, trudno się dziwić, że jego właściciele przeżywają prawdziwą żałobę po ukochanym zwierzęciu. Śmierć zwierzaka szczególnie dotknie dzieci. Tak właśnie było w tym przypadku. Na całe szczęście, jego los był łaskawy dla tej rodziny. Niektórzy wciąż traktują silne przywiązywanie się do zwierząt, szczególnie kotów, za coś nowego, współczesnego, jednak wiemy dokładnie, że już starożytni Egipcjanie nadawali swoim zwierzakom imiona takie jak Mruczek. Kot będący pełnoprawnym członkiem rodziny to normalna rzecz, tak samo jak ból po jego stracie. Los zesłał jednak tej rodzinie prawdziwą niespodziankę.

Owczarek niemiecki
15.01.2020 09:30 Owczarek niemiecki i mały chłopiec. Rodzice byli poruszeni, gdy odkryli, co razem robią

Owczarek niemiecki i mały chłopiec to jedno z tych połączeń, które nie może się nie udać. Rodzice byli zszokowani, gdy odkryli, co razem robią. Zastanawiasz się, czy owczarek niemiecki jest agresywny? Poczynania tej dwójki nie pozostawiają żadnych wątpliwości@ Owczarek niemiecki jest jedną z tych ras, na które najczęściej decydują się rodziny wielodzietne. To zupełnie zrozumiałe. W końcu zwierzaki na tle wszystkich pozostałych czworonogów wyróżniają się nieprawdopodobną łagodnością. Oprócz tego uwielbiają długie zabawy z naszymi najmłodszymi domownikami. Nagranie, które jakiś czas temu obiegło sieć, jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów!

31.12.2019 17:45 Mama pozwoliła synkowi wybrać dowolnego zwierzaka ze schroniska. Jego wybór jest niewiarygodny

Syn kobiety długo prosił ją i swojego tatę, by pozwolili mu mieć jakieś zwierzątko. Rodzice jednak trochę wahali się przed wyrażeniem zgody. Jak wiadomo, zwierzę w domu to w końcu wielka odpowiedzialność, nie wiedzieli, czy ich 10-latek na pewno jest na nią gotowy. Kiedy w końcu zabrali go do schroniska, chłopiec zrobił coś niezwykłego. Każde dziecko marzy o tym, żeby mieć jakieś zwierzątko. Jednak większość maluchów podchodzi do tego w bardzo dziecinny sposób, co oczywiście nie dziwi. To na rodzicach spoczywa odpowiedzialność, żeby podjąć decyzję dotyczącą tego, czy ich syn lub córka będą w stanie zająć się zwierzęciem.

paulina smaszcz kurzajewska
23.12.2019 09:21 Owczarek niemiecki czuwał przy łóżku chorego chłopca. Ich wspólne zdjęcie podbiło miliony serc

Owczarek niemiecki czuwał przy łóżku chorego chłopca. Ich wspólne zdjęcie podbiło miliony serc! Internauci są zakochani w zwierzaku! Poznajcie niezwykłą historię, która kryje się za tym wyjątkowym ujęciem. Nie po raz pierwszy doszło do sytuacji, w której zachowanie psa wzruszyło setki ludzi na całym świecie! Tym razem chodzi o owczarka niemieckiego. Pies czuwał przy chorym chłopcu i nie odstępował jego szpitalnego łóżka na krok.

Chłopiec
17.12.2019 15:40 Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Każdego dnia zakrada się do ich garażu

Chłopiec swoim zachowaniem wywołał w sieci prawdziwe poruszenie. Ukryta kamera uchwyciła, co tak naprawdę robi z psem sąsiadów pod ich nieobecność. Co ciekawe, mały spryciarz każdego dnia zakradał się do ich garażu. Jego poczynania spotkały się z ogromnym odzewem ze strony Internautów, a nagranie stało się wirusowe. Psiaki to niezwykle inteligentne i rozumne stworzenia. Wbrew pozorom rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. Ci z nas, którzy nie mają okazji zostać szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, kontaktu z futrzakami szukają w najbliższym otoczeniu. Poczynania pewnego chłopca nagrane zostały przez ukrytą kamerę.

dziecko
15.12.2019 16:01 Chłopiec bawił się radośnie z psem. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego

Chłopiec znęcał się nad bezbronnym psem, który nie potrafił odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Malec kopie, bije i uderza zwierzaka głową. Reakcja psa jest zaskakująca. Czy brak postawionych granic i określonych zasad względem psa może być przyczyną tragedii? Coraz częściej jesteśmy świadkami drastycznych sytuacji z udziałem psów i dzieci. Widujemy nagłówki pies zaatakował dzieckobez powodu. Czy to możliwe? Czy te wspaniałe, wierne istoty mogą zachowywać się agresywnie bez przyczyny? Co psu zrobił chłopiec?

Chłopiec
09.12.2019 15:53 Chłopiec kłócił się z tatą i nie chciał jeść obiadu. Wtedy zareagował pies

Chłopiec, jak to dzieci miewają w zwyczaju, marudził przed obiadem. Dziecko nie miało ochoty szczególnie na ziemniaki, które właśnie miał zacząć przygotowywać jego tata. Zupełnie inne podejście do tego dania miał jeden z uroczych psów husky, który natychmiast zareagował na wybredne zachowanie chłopca. Jego uchwycona na nagraniu reakcja zachwyca. Wszyscy wiemy, jakie dzieci mają podejście do jedzenia. Zdarza się, że potrafią miesiącami żywić się tylko jednym i tym samym, czasami miewają najdziwniejsze pomysły na temat tego, co kwalifikuje się jako odpowiednie jedzenie na obiad. Ten chłopiec, jak wiele innych dzieci, nie jest fanem ziemniaków. Zupełnie inne podejście ma Mishka, pies rodziny.

Chłopiec
24.11.2019 18:38 Chłopiec z zespołem Downa czuł się bardzo samotny. Wtedy w jego zyciu pojawił się najwierniejszy przyjaciel – pies

Chłopiec z zespołem Downa był bardzo nieśmiały. Zawieranie i nawiązywanie kontaktu z rówieśnikami to dla niego ogromne wyzwanie. 5-latek przez swoją chorobę czuł się samotny i odrzucony. Jego życie całkowicie odmienił pies, który pojawił się w jego domu. Ich relacja jest niesamowita. Labradory to niezwykle zrównoważone, przyjacielskie i pełne radości zwierzaki. Oprócz tego świetnie traktują też dzieci. Nic dziwnego, że mama chłopca chorego na zespół Downa zdecydowała się zaadaptować właśnie tego psiaka. Jej synek pomimo ogromnej nieśmiałości niemalże natychmiast znalazł wspólny język z biszkoptowym stworzeniem.

Chłopiec
20.11.2019 09:42 Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie

Chłopiec beztrosko bawił się w parku ze swoim ojcem. Kiedy jego tata na sekundę się odwrócił, niespodziewanie nadleciał orzeł, który porwał chłopca. Nagranie dokumentujące tę chwilę mrozi krew w żyłach. Nagłe pojawienie się ogromnej ptaszyny w sieci wywołało przerażenie. Niewinna zabawa dla malucha i jego rodziny mogła mieć tragiczne skutki. Gdyby nie filmik, który jakiś czas temu pojawił się w sieci, aż trudno byłoby w to uwierzyć. Tata bezbronnego chłopca, dzięki szybkiemu działaniu, został jego superbohaterem.

kot
09.11.2019 09:29 Kot uratował chłopca, który otarł się o śmierć. Wszystko zarejestrowała kamera

Kot zazwyczaj uważany jest za stworzenie chodzące własnymi ścieżkami, a przed to chłodne, mniej przywiązane do członków swojej rodziny niż na przykład pies — najlepszy przyjaciel człowieka. Jednak tak naprawdę bardzo często jest to tylko krzywdzący stereotyp. Jak udowodniło zwierzę, którego bohaterski czyn został uwieczniony na nagraniu, koty też dbają o bezpieczeństwo swoich ludzi. Koty zazwyczaj wydają nam się bardzo nieprzystępnymi zwierzętami. Nie reagują tak emocjonalnie na nasze pojawienie się w domu, nie zawsze mają ochotę na zabawę, najchętniej spałyby całymi dniami, a od czasu do czasu potrafią boleśnie podrapać. Jednak liczne badania wykazały, że kot przywiązuje się do swojego właściciela w stopniu równym, jeśli nie większym, niż pies.

guz
27.10.2019 14:37 Chłopiec codziennie przed szkołą pomagał ślepemu jelonkowi. Zwierzę nie było w stanie samo zdobyć jedzenia

Chłopiec, który naprawdę pomógł sprawić, że świat stał się trochę lepszym miejscem, wzruszył wszystkich Internautów. Jego historia została opowiedziana na Reddicie. Cudownie jest móc czasem być świadkiem tego, że w ludzkości wciąż kryje się bezinteresowne dobro. Dziecko, które poświęca swój czas wolny, by pomagać niewidomemu jelonkowi, jest na to najlepszym dowodem. Niewidome zwierzątko najprawdopodobniej nie miałoby żadnej szansy na to, żeby samemu przeżyć w środowisku naturalnym. Na całe szczęście, znalazło sobie przyjaciela w pobliskiej miejscowości. Chłopiec zadbał, by jelonek mógł bezpiecznie się poruszać, znajdować sobie jedzenie i miejsce na odpoczynek.

maluch
19.10.2019 11:52 Chłopiec chciał upiec kota w mikrofali. Zwierzę cudem uniknęło strasznego losu

Maluch omal nie zabił kota swojej sąsiadki, kiedy włożył zwierzę do mikrofalówki. Chłopiec ma tylko osiem lat i taka sytuacja jest niezwykle niepokojąca. Przejawy okrucieństwa wobec zwierząt w tak młodym wieku są niepokojącym sygnałem na temat tego, co dzieje się w psychice dziecka. Niestety bardzo często słyszy się o przypadkach, kiedy już małe dzieci dopuszczają się okrucieństwa wobec zwierząt. Tym bardziej są to sytuacje łamiące serce, bo przecież taki maluch nie powinien w ogóle rozumieć chęci skrzywdzenia drugiego stworzenia. Niestety, czy to błędy w wychowaniu, czy nacisk ze strony rówieśników, doprowadza do takich zachowań.

chłopiec
13.09.2019 12:00 Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez

Chłopiec spotkał się z powrotem ze swoim psem po ośmiu miesiącach rozłąki, nie potrafił powstrzymać łez! Wzruszające spotkanie zostało uwiecznione na nagraniu. Zgubienie psa to bardzo ciężką sprawą, chodzimy, martwimy się, szukamy, rozwieszamy ogłoszenia, ale często nie przynosi to rezultatów. Po kilku tygodniach czy miesiącach zaczynamy tracić nadzieję. Ten chłopiec nie tracił nadziei, nie poddawał się i wtedy zdarzył się cud.