Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz
Karina Sulich
Karina Sulich 05.03.2020 12:34

Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz

mężczyzna
fot. wikipedia.org/itv.com
Chłopiec został ukarany za swoje zachowanie i musiał stanąć w kącie. Jego pies postanowił wesprzeć malca i zrobił coś niezwykle wzruszającego. Zwierzę udowodniło, że jest prawdziwym przyjacielem dziecka.
Psy są pełne empatii, a swoim zimnym nosem, potrafią ogrzać nasze serce jak nikt inny. Nie bez powodu określa się je mianem najlepszego przyjaciela człowieka. Te zwierzęta to prawdziwe uosobienie oddania, wierności i lojalności, o czym na własnej skórze przekonał się chłopiec, którego mama posłała do kąta.

Chłopiec i pies

Chłopiec i pies tworzą prawdziwy, nierozłączany duet. Trzylatka z postawnym mastifem łączy niezwykła więź, a mama dziecka nieustannie publikuje w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. To, które dodała jakiś czas temu, spotkało się z wyjątkowym odzewem. Zaledwie w osiem dni, post polubiły i skomentowały tysiące osób, ale to nie wszystko. Fotografię udostępniono w tym czasie aż 49 tysięcy razy! Co tak poruszyło internautów?

Okazuje się, że chłopiec to czasami spory urwis. Jego mama ma jednak na to swoje sposoby. Kiedy więc jej synek zaczął nieładnie się zachowywać, kobieta posłała go do kąta, gdzie w spokoju i samotności miał przemyśleć swoje zachowanie. Wtedy do akcji wkroczył pies. To, co zrobił pupil, sprawiło, że mama nie miała serca dłużej karać trzylatka. Uwieczniła wyczyn czworonoga i tym oto sposobem powstał istny viral, który w ostatnich dniach podbija internet. To zdjęcie sprawia, że mięknie każde serce.

  1. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona zobaczyła go z psem na kanapie…
  2. Pitbull rozmawia ze swoją panią przy pomocy specjalnych przycisków. Niesamowite wideo

Pies ratownik

Pies ratownik – tak można w dwóch słowach opisać tego wspaniałego mastifa. Wyobraźcie sobie, że kiedy jego mały właściciel został posłany do kąta, zwierzę usiadło obok niego, okazując mu w ten sposób swoje wsparcie.

Nic dziwnego, że mama nie potrafiła się dłużej gniewać. Chłopiec jest prawdziwym szczęściarzem, że ma takiego obrońcę i przyjaciela.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec
Jillian Marie Smith, Facebook

Kiedy chłopiec stanął w kącie, jego wierny pies postanowił okazać mu wsparcie. Zdjęcie, które opublikowała jego mama, podbiło internet.

chłopiec
Jillian Marie Smith, Facebook

Widać, że dziecko i zwierzę tworzą niezwykle zgrany duet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego pies ma zawsze zimny nos? Odpowiedź jest zadziwiająca, naukowcy w końcu dali ostateczną odpowiedź
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Suczka ze maleńkimi szczeniakami porzucona przy drodze. Policja odnalazła właściciela
  4. Co zrobić, gdy kot jest leniwy? 5 sposobów na aktywną zabawę z mruczkiem
  5. Owczarek niemiecki pozował z nastolatką do zdjęcia. Dziewczyna będzie tego żałować do końca…
Źródło: fakt.pl