Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniak pitbulla i huskiego. Piesek wygląda, jak istny cud świata
Marta Kulik
Marta Kulik 28.11.2019 17:10

Szczeniak pitbulla i huskiego. Piesek wygląda, jak istny cud świata

szczeniak
merdacz.pl

Szczeniak pitbulla i huskiego to jedna z najsłodszych rzeczy, jakie można zobaczyć w sieci. Uroczy piesek wygląda cudownie, a od jego radosnego pyszczka trudno oderwać wzrok. Niezwykły miks zachwycił już miliony internautów, a wielu z nich chciałoby mieć go w swoim domu.

Szczeniak pitbulla i huskiego to jedna z najsłodszych rzeczy, jakie można zobaczyć w sieci. Uroczy piesek wygląda cudownie, a od jego radosnego pyszczka trudno oderwać wzrok. Niezwykły miks zachwycił już miliony internautów, a wielu z nich chciałoby mieć go w swoim domu.

Niesamowity szczeniak podbija serca coraz większej ilości osób. Kiedy przyszedł na świat, wyglądał jak malutka kuleczka, ale zaczął bardzo szybko rosnąć. Okazało się, że to jeden z najbardziej niezwykłych czworonogów, jakie można zobaczyć. Dowodem jest już samo jego spojrzenie.

Pitsky: co to za rasa?

Pitsky to miks pitbulla i huskiego, najczęściej syberyjskiego. Ta urocza mieszanka zwykle jest wesoła, przyjazna i pełna energii. Czworonogi są inteligentne, ale wymagają też odpowiedniego traktowania, co nie jest łatwe, bo psiaki często są bardzo uparte. Aby czuły się szczęśliwe, muszą mieć zapewnione kilka godzin aktywności dziennie.

Ile waży Pitsky? Pitsky waży od 13 do nawet 30 kilogramów i mierzy około 50 centymetrów, wszystko zależy od genów rodziców. Niezwykła mieszkanka dwóch ras żyje około 12-15 lat. Jeśli od małego będzie przyzwyczajona do towarzystwa innych zwierząt, to bez problemu odnajdzie się w domu z innymi pupilami.

Szczeniak pitbulla i huskiego

Szczeniak pitbulla i huskiego już w ciągu sekundy wywołuje uśmiech na twarzy. Niecodzienny miks, który odziedziczył najlepsze cechy rodziców, ma już szerokie grono fanów i wciąż zdobywa nowych. Zwierzak ma piękne, jasnoniebieskie oczy i biało-brązową sierść. Sterczące, duże uszy sprawiają, że wygląda przeuroczo.

szczeniak

Szczeniaki pitsky rosną bardzo szybko, ale po radosnym pyszczku z łatwością można rozpoznać, że to maluch wymagający nie tylko zabawy, ale też odpowiedzialnego i ciepłego właściciela. Dobrze wychowane z łatwością dogadują się z dziećmi i stają się ich najlepszymi przyjaciółmi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szczeniak

Uroczy, uśmiechnięty pitsky podbija serca internautów.

szczeniak

Niesamowity miks dwóch zupełnie różnych ras okazał się najsłodszy na świecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Jamnik nie potrafi zasnąć bez ogromnego, pluszowego misia. Stworzyli zgrany duet [WIDEO]
  3. Zaczęła sprowadzać do domu coraz więcej bezdomnych psów. Mąż postawił jej ultimatum: albo one, albo on
  4. Zaginiona kotka po 536 dniach wróciła do właścicielki. Zdjęcia z ich ponownego spotkania łamią serca
  5. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką

Źródło: merdacz.pl

Powiązane