Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Zaginiona kotka po 536 dniach wróciła do właścicielki. Zdjęcia z ich ponownego spotkania łamią serca
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 27.11.2019 21:25

Zaginiona kotka po 536 dniach wróciła do właścicielki. Zdjęcia z ich ponownego spotkania łamią serca

kotka
facebook.com/mindy.criner.1

Kotka była bardzo nieśmiałym zwierzątkiem, kiedy nowi właściciele po raz pierwszy przywieźli ją do domu ze schroniska. Jednak im dłużej z nimi mieszkała, tym śmielsza się stawała i coraz chętniej odkrywała okolicę. Kiedy któregoś dnia nie wróciła do domu, jej pani była załamana. Nie sądziła, że kiedyś jeszcze zobaczy zwierzę. Na całe szczęście, los był dla niej łaskawy.

Ta historia może przywrócić nadzieje wielu ludziom. Kiedy zaginiona kotka wróciła do swojej właścicielki po 536 dniach, kobieta nie potrafiła uwierzyć w swoje szczęście. A jednak, to naprawdę była ona, również szczęśliwa, że w końcu znów jest w domu. Zdjęcia z ich powitania po tak długim czasie wzruszą każdego.

Kotka odnalazła się po półtora roku

Kiedy Mindy i Luke Criner przygarnęli to urocze zwierzątko ze schroniska, było bardzo nieśmiałe, nie przepadało za dalekimi wycieczkami i najlepiej czuło się bezpieczne, w ich domu. Szczególnie lubiło kłaść się na piersi Mindy i mruczeć z zadowoleniem.

kotka

Świetnie dogaduje się ze wszystkimi członkami rodziny.

Kiedy parze urodziło się dziecko, kotka również natychmiast je pokochała. Jednak im dłużej z nimi mieszkała, tym swobodniej się czuła i z większą chęcią wybierała się na wycieczki po okolicy. Z jednej z nich nie wróciła. Mindy była załamana. Nieustannie szukała ukochanego zwierzęcia, ale im więcej czasu mijało, tym bardziej kobieta traciła nadzieję, że kot kiedykolwiek do nich wróci.

Radosna niespodzianka

Któregoś dnia kobieta dostała telefon, którego zupełnie się nie spodziewała. Skontaktowało się z nią miejscowe schronisko. Okazało się, że kotkę przez ostatni rok karmił mężczyzna mieszkający w pobliżu, który myślał, że to bezdomne zwierzę. Kiedy została potrącona przez samochód, zaniósł ją do weterynarza, który zeskanował czip i zlokalizował Mindy.

Ich spotkanie po tak długiej rozłące było wzruszające. Kiedy tylko kotka usłyszała głosy swoich właścicieli, natychmiast zaczęła głośno mruczeć i pobiegła się do nich przytulić. Teraz kotka jest już w domu, gdzie właściciele nie mogą się nacieszyć jej obecnością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kotka

Wzruszające spotkanie po tak długim czasie.

kotka

Mindy mogłaby spędzać ze zwierzakiem całe dnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banki rozdają pieniądze. Możesz dostać w prezencie nawet 430 zł
  2. Wizyta w restauracji z czworonożnym przyjacielem. Niezwykła akcja „Otwarci dla zwierząt”
  3. Gdy straciła ukochanego psa, wysłała list do Boga. Ku zaskoczeniu wszystkich otrzymała odpowiedź
  4. Naukowcy chcą krzyżować małpę z człowiekiem w Chinach. Przeznaczenie hybrydy mrozi krew w żyłach
  5. Zostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padła

źródła: thedodo.com