Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Szczeniak i gołąb zostali najlepszymi przyjaciółmi. Serce samo topnieje na ich widok
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.02.2020 17:26

Szczeniak i gołąb zostali najlepszymi przyjaciółmi. Serce samo topnieje na ich widok

Szczeniak
fo. pixabay.ocm

Szczeniak przebywający w schronisku dla zwierząt znalazł bardzo nietypowego przyjaciela. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale jego nowym życiowym kompanem został… gołąb. Właściciele przytułku początkowo zupełnie nie mogli uwierzyć, kiedy patrzyli na rodzącą się między nimi relację. Filmiki, które umieścili w sieci, sprawiają, że serce samo topnieje!

Szczeniaki to jedne z tych istot, które swoim zachowaniem potrafią rozbawić do łez, a niekiedy rozczulić do granic możliwości. Ich beztroskie podejście do życia i niewinność przyczyniają się do tego, że nie sposób jest przejść obok nich obojętnie. Okazuje się, że są również niekwestionowanymi mistrzami w kwestii zawierania nowych, a zarazem bardzo nietypowych znajomości.

Szczeniak i gołąb zostali przyjaciółmi

Szczeniak o imieniu Lundy jakiś czas temu trafił do schroniska dla zwierząt. Powodem jego porzucenia przez właścicieli był niecodzienny wygląd psiaka. Czworonóg bowiem od momentu urodzenia nie może chodzić. Domownicy, którzy nie potrafili pogodzić się z jego innością, zdecydowali się na oddanie go pod opiekę The Mia Foundation, czyli fundacji zajmującej się ratowaniem zwierząt z deformacjami fizycznymi.

To właśnie tam poznał zwierzaka, który od samego początku wydał mu się niezwykle bliski. Prawdopodobnie spowodowane jest to tym, że zwierzak podobnie jak on nie potrafi chodzić, a właściwie… latać.

  1. Golden Retriever codziennie czeka na listonosza. Powitania są niezwykle wylewne, właściciele je nagrywają
  2. Nie żyje młody polityk z Gdańska. Był bliskim współpracownikiem Jarosława Sellina
  3. Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę

Przyjaźń między gatunkami

Herman, ponieważ tak nazywa się gołąb, od urodzenia cierpi na liczne obrażenia neurologiczne, przez co ma problemy z lataniem. Zwierzaki pomimo tego, że pochodzą z dwóch zupełnie różnych światów, w mgnieniu oka odnalazły wspólny język i stały się nierozłączne. Wystarczyło kilka sekund od momentu poznania, aby czule się do siebie wtuliły i za żadne skarby nie chciały oderwać.

Nie przypuszczaliśmy, że zdjęcie Hermana i Lundy’ego może poruszyć tyle osób! Prawie 5 mln osób w ciągu 24 godzin zobaczyło te zdjęcia. (…) Mam łzy w oczach na myśl, że mały Herman (gołąb) jest teraz najbardziej znanym ptakiem na świecie – mówiła założycielka Fundacji, Sue Rogers.

Nagrania i zdjęcia, które systematycznie wrzuca na oficjalny fanpage sprawiają, że topnieje serce. Widok tej dwójki jest naprawdę niesamowity.

ZOBACZ ZDJĘCIE I NAGRANIE TUTAJ:

Szczeniak

Szczeniak i gołąb stali się nierozłączni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na zdjęciu wśród owiec chowa się pies. Tylko 5% osób jest w stanie go odnaleźć
  2. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  3. Adoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę
  4. Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej
  5. Babcia była pewna, że zajmuje się gromadką kotów. Dziwnie wyglądający mruczek nie wzbudził jej podejrzeń
  6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

Źródło: popularne.pl