Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Popularne

Popularne

04.08.2020 12:02 Chciał, żeby jego pies „wyglądał groźniej”. Zrobił mu niedopuszczalną rzecz

Buldog, zdaniem jego 35-letniego właściciela wyglądał zbyt zwyczajnie i za mało groźnie. Mężczyzna postanowił zrobić więc niedopuszczalną rzecz. Posunął się do drastycznego kroku, aby jego pies wyglądał groźnie już na pierwszy rzut oka. Na szczęście jego karygodny czyn nie pozostał niezauważony.Buldog miał zaledwie pół roku, kiedy jego właściciel uznał, że trzeba zrobić coś, aby wyglądał groźniej. Wpadł na najgorszy z możliwych sposobów, którego skutków nie da się już cofnąć. Niestety, w podobny, bardzo bolesny sposób wciąż traktuje się wiele zwierząt na całym świecie.

mężczyzna
10.03.2020 14:51 Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce

Mężczyzna postanowić przemycić swojego pupila w nietypowe miejsce. Spakował psa do walizki i po prostu wyszedł z domu. W jakim celu? Historia tego psa doprowadza do łez. Jakiś czas temu na portalu reddit.com pewien mężczyzna opisał niewiarygodną historię z udziałem swojego wiernego pupila. Jej finał sprawia, że do oczu same napływają łzy. A to wszystko, aby zobaczyć uśmiech bliskiej jego sercu osoby. Od teraz walizka kojarzyć będzie mu się już tylko z tym spotkaniem. Mężczyzna spakował psa do walizki Żona pewnego mężczyzny złożyła mu nietypową prośbę. Otrzymała od lekarzy poważną diagnozę i musiała przebywać w szpitalu i choć mogli ze sobą rozmawiać, to kobieta nie mogła już samodzielnie jeść, ani pić, a rokowania dotyczące jej zdrowia nie były najlepsze. Żona wyznała, że bardzo chciałaby zobaczyć ich psa. Mężczyzna nie wahał się długo i zamienił życzenie w czyn. Był to owczarek australijski, ważący blisko 50 kilogramów, więc mężczyzna był zmuszony sprytnie go ukryć. W tym celu wybrał sporą walizkę, do której schował czworonoga. Zwierzę w podróży zachowywało się nad wyraz spokojnie. Gdy dotarli do szpitala, mąż wytłumaczył personelowi, że ma w środku kilka niezbędnych rekwizytów dla żony, tymczasem w środku znajdował się ich ukochany pies. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową urodę Jego żona umierała w szpitalu Umierająca żona bardzo cierpiała w szpitalu i zażywała środki przeciwbólowe. Kiedy mężczyzna znalazł się na sali, jego ukochana była jeszcze pogrążona we śnie. Mąż powoli otworzył walizkę, a ze środka momentalnie wyskoczył pies i szybko znalazł się na łóżku swojej pani. Grzecznie ułożył pyszczek na jej klatce i patrzył jej w oczy. Kiedy żona nareszcie się obudziła, zaczęła krzyczeć z bólu. Owczarek natychmiast zaczął ją lizać, aby przynieść choć trochę ukojenia i cicho jęknął, jakby bał się reakcji pracowników na szczeknięcie. Kobieta przytulała zwierzę prawie godzinę i nareszcie się uśmiechała. Niedługo małżeństwo zostało przyłapane przez jedną z pielęgniarek, ale tak bardzo wzruszył ją ten widok, że odpuściła temu państwu upomnienie. Kilka dni po tym poruszającym spotkaniu, żona przegrała walkę i odeszła. Pogrążony w żałobie mężczyzna już na zawsze zapamięta ten dzień i walizka będzie mu przypominać o jej uśmiechu.

szczeniak
08.03.2020 21:17 Szczeniak, który wygląda jak śmieszny kot. Internauci szaleją na jego punkcie

Szczeniak podbił serca internautów swoim wyjątkowym wyglądem. Nic dziwnego, że ludzie oszaleli na jego punkcie. Mały piesek przypomina śmiesznego kota. Ten nietypowy zwierzak to sama słodycz. Taki widok nie zdarza się zbyt często. Choć małe zwierzaki są w stanie rozczulić nas do granic możliwości swoim zachowaniem i wyglądem, ten szczeniak przeszedł samego siebie. Wygląda bardziej jak kot czy pies? Oceńcie sami.

Szczeniak
22.02.2020 17:26 Szczeniak i gołąb zostali najlepszymi przyjaciółmi. Serce samo topnieje na ich widok

Szczeniak przebywający w schronisku dla zwierząt znalazł bardzo nietypowego przyjaciela. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale jego nowym życiowym kompanem został… gołąb. Właściciele przytułku początkowo zupełnie nie mogli uwierzyć, kiedy patrzyli na rodzącą się między nimi relację. Filmiki, które umieścili w sieci, sprawiają, że serce samo topnieje! Szczeniaki to jedne z tych istot, które swoim zachowaniem potrafią rozbawić do łez, a niekiedy rozczulić do granic możliwości. Ich beztroskie podejście do życia i niewinność przyczyniają się do tego, że nie sposób jest przejść obok nich obojętnie. Okazuje się, że są również niekwestionowanymi mistrzami w kwestii zawierania nowych, a zarazem bardzo nietypowych znajomości.