szczeniak w sklepie
Źródło: youtube/Zira the corgi

Kobieta pierwszy raz zabrała szczeniaka do marketu. Wszyscy pękali ze śmiechu, widząc, co nawyrabiał

16 Stycznia 2021

Szczeniak był zachwycony wizytą w supermarkecie. Właścicielka 4-miesięcznej Ziry udokumentowała pierwszy wspólny wypad na zakupy. Internauci od razu pokochali zwierzaka, który wygląda na wniebowziętego przejażdżką w wózku na zakupy.

Szczeniaki działają na ludzi rozczulająco. Widząc je trudno się choćby nie uśmiechnąć, szczególnie gdy one same są tak rozbawione jak widoczna na nagraniu Zira. Jej właścicielka dokumentuje zachowania suczki i publikuje w serwisie Youtube filmy z jej udziałem. Nawet zwykła wycieczka do supermarketu stanowi dla małego pieska ekscytującą przygodę.

Szczeniak nie krył ekscytacji

Nagranie z pierwszej wizyty Ziry w sklepie od razu stało się hitem internetu. Widzowie byli zachwyceni tym, w jaki sposób reagowała na każde zdarzenie. Suczka corgi przypatrywała się wszystkiemu z widoczną fascynacją.

- Zira uwielbia wszystko, co nowe. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Właśnie dlatego zabrałam ją na zakupy. Jej ekscytacja była ogromna - opowiada właścicielka w jednym z filmów.

Szczeniak był oczarowany kolorami i nowymi doświadczeniami związanymi z zakupami w sklepie. Jego doznania potęgował fakt, że właścicielka woziła go wszędzie w sklepowym wózku.

Na nagraniu widać jak inni kupujący oglądają się za wesołym pieskiem z uśmiechami na ustach. Zapewne widok rozradowanego zwierzaka stanowił dla nich przyjemne urozmaicenie rutynowych obowiązków.

Golden retriever zobaczył po raz pierwszy kociątko. Reakcja mogła być tylko jedna, jest wideoGolden retriever zobaczył po raz pierwszy kociątko. Reakcja mogła być tylko jedna, jest wideoCzytaj dalej

Najbardziej szczeniakowi spodobała się alejka z przysmakami i akcesoriami dla zwierząt. Gdy właścicielka dała Zirze odrobinę karmy, wyglądała na naprawdę spełnioną, co możemy podziwiać na jednym ze zdjęć.

Szczeniak stał się gwiazdą internetu

Nagrania i fotografie Ziry widziały tysiące osób. Pozornie zwykłe fotografie uśmiechniętego szczeniaka mają w sobie coś, co wywołuje uśmiech na ustach. Komentujący zachowanie psa byli nim tak samo zachwyceni, jak napotkane w sklepie osoby.

Pies, któremu przebywanie z właścicielem w nowych miejscach sprawia tyle radości, musi być wspaniałym towarzyszem, przy którym po prostu nie sposób się nudzić.

Kto by pomyślał, że zwykłe wyjście do marketu może zmienić się w dzień w parku rozrywki? Jeśli Zira zawsze jest taka podekscytowana, to jej opiekunka z pewnością ma niewyobrażalne powodzenie na zakupach!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródła: youtube.com

Następny artykuł