Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Kobieta pierwszy raz zabrała szczeniaka do marketu. Wszyscy pękali ze śmiechu, widząc, co nawyrabiał
Jakub Pasek
Jakub Pasek 16.01.2021 01:00

Kobieta pierwszy raz zabrała szczeniaka do marketu. Wszyscy pękali ze śmiechu, widząc, co nawyrabiał

szczeniak w sklepie
youtube/Zira the corgi

Szczeniaki działają na ludzi rozczulająco. Widząc je trudno się choćby nie uśmiechnąć, szczególnie gdy one same są tak rozbawione jak widoczna na nagraniu Zira. Jej właścicielka dokumentuje zachowania suczki i publikuje w serwisie Youtube filmy z jej udziałem. Nawet zwykła wycieczka do supermarketu stanowi dla małego pieska ekscytującą przygodę.

Szczeniak nie krył ekscytacji

Nagranie z pierwszej wizyty Ziry w sklepie od razu stało się hitem internetu. Widzowie byli zachwyceni tym, w jaki sposób reagowała na każde zdarzenie. Suczka corgi przypatrywała się wszystkiemu z widoczną fascynacją.

- Zira uwielbia wszystko, co nowe. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby była szczęśliwa. Właśnie dlatego zabrałam ją na zakupy. Jej ekscytacja była ogromna - opowiada właścicielka w jednym z filmów.

Szczeniak był oczarowany kolorami i nowymi doświadczeniami związanymi z zakupami w sklepie. Jego doznania potęgował fakt, że właścicielka woziła go wszędzie w sklepowym wózku.

Na nagraniu widać jak inni kupujący oglądają się za wesołym pieskiem z uśmiechami na ustach. Zapewne widok rozradowanego zwierzaka stanowił dla nich przyjemne urozmaicenie rutynowych obowiązków. 

Najbardziej szczeniakowi spodobała się alejka z przysmakami i akcesoriami dla zwierząt. Gdy właścicielka dała Zirze odrobinę karmy, wyglądała na naprawdę spełnioną, co możemy podziwiać na jednym ze zdjęć.

Szczeniak stał się gwiazdą internetu 

Nagrania i fotografie Ziry widziały tysiące osób. Pozornie zwykłe fotografie uśmiechniętego szczeniaka mają w sobie coś, co wywołuje uśmiech na ustach. Komentujący zachowanie psa byli nim tak samo zachwyceni, jak napotkane w sklepie osoby.

Pies, któremu przebywanie z właścicielem w nowych miejscach sprawia tyle radości, musi być wspaniałym towarzyszem, przy którym po prostu nie sposób się nudzić. 

Kto by pomyślał, że zwykłe wyjście do marketu może zmienić się w dzień w parku rozrywki? Jeśli Zira zawsze jest taka podekscytowana, to jej opiekunka z pewnością ma niewyobrażalne powodzenie na zakupach!

Zobacz wideo:

Źródła: youtube.com