Swiatzwierzat.pl
szczeniaczek patrzy na odbicie

youtube.com/Noah Golden Dog

Szczeniaczek pierwszy raz zobaczył własne odbicie. Reakcja po prostu rozbraja

24 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Szczeniaczek rasy golden retriever po raz pierwszy zobaczył własne odbicie i sądząc po reakcji, wcale mu się nie spodobało. Urocza reakcja szczeniaka na widok samego siebie absolutnie rozbraja. Jest naprawdę slodki!

Szczeniaki, które dopiero poznają świat są jedną z najsłodszych rzeczy na świecie. Ten mały piesek o imieniu Noah, który nagle dostrzegł "obcego" w lśniącej powierzchni piekarnika był tak zaskoczony, że zupełnie nie wiedział, co ze sobą począć. Postanowił więc w rozbrajający sposób zbadać to niezwykłe zjawisko.

Szczeniaczek zobaczył swoje odbicie

Właścicielka nagrała starcie szczeniaczka z jego własnym odbiciem lustrzanym. Choć przez większość czasu psy nie dostrzegają własnej podobizny w lustrze, raz na jakiś czas zdarza się, że "obcy" czworonóg na ich terenie je zaniepokoi.

Tak właśnie było w przypadku malucha z nagrania. Szczeniaczek Noah nagle zauważył podejrzaną postać w lśniącej powierzchni piekarnika i dosłownie oszalał.

Mały golden retriever z początku do odbicia podszedł bardzo ostrożnie. Widzimy jak niepewnie przygląda się pieskowi z piekarnika i nerwowo macha ogonem. Po chwili uznał, że musi zmierzyć się z tą sytuacją najlepiej, jak potrafi.

Zaczął więc dość niepewnie poszczekiwać, patrząc na swoją opiekunkę w nadziei, że pomoże mu przepłoszyć intruza. Kiedy jednak to nie pomogło wiedział, że musi sam poradzić sobie z problemem.

Przerażające odbicie

Po kilku kolejnych niepewnych szczeknięciach zdezorientowany szczeniaczek opuścił kuchnię, jednak po chwili wrócił sprawdzić, czy jego odbicie nadal tam jest. Ku jego przerażeniu w istocie tak właśnie było.

Maluch wyglądał, jakby nie mógł w to uwierzyć. Zdumiony, że jego pani nie interweniuje, przysiadł nerwowo, wpatrując się w odbicie. Kiedy zrozumiał, że właścicielka mu nie pomoże, postanowił się ratować - szczeknął po raz ostatni i uciekł z kuchni!

Internauci nie kryją rozbawienia całą sytuacją. Wideo ma prawie 200 tysięcy wyświetleń, a nowe komentarze wciąż się pojawiają.

- Nie martw się, ja też się boję własnego odbicia!

- Wygląda, jakby myślał:  "Nikt mi nie powiedział, że mam brata bliźniaka."

- Może jest zdezorientowany, bo myślał, że jest człowiekiem?

Cokolwiek myślał sobie szczeniaczek, z pewnością nie było to nic dobrego. Ciekawe, czy następnym razem gdy wejdzie do kuchni będzie pamiętał o tej przerażającej sytuacji!

Zobacz nagranie:

[EMBED-3808]

źródło: youtube.com

Podobne artykuły

unsplash/Markus Winkler

Psy

Weterynarze biją na alarm. Rośnie liczba zachorowań na parwowirozę wśród psów

Czytaj więcej >
YT/Pitiful Animals

Psy

Właściciel porzucił gospodarstwo, zostawiając w nim psy na łańcuchu

Czytaj więcej >
facebook/TOZ Oborniki

Psy

Suczka była przekazywana z rąk do rąk i traktowana jak przedmiot. Straszne, co wyrządził jej człowiek

Czytaj więcej >
OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

Psy

Przekazali smutne wieści. Mała Mia nie żyje

Czytaj więcej >
BRAK

Psy

Konający pies został uratowany. Dziś już nie przypomina dawnego siebie

Czytaj więcej >
facebook/psiabezdomnosc

Psy

Martwa suczka znaleziona w reklamówce. Sprawa trafi na policję

Czytaj więcej >