Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Starsza kobieta straciła ukochanego psa. Wnuki sprawiły jej najpiękniejszy prezent, wideo wyciska łzy
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 13.05.2023 16:00

Starsza kobieta straciła ukochanego psa. Wnuki sprawiły jej najpiękniejszy prezent, wideo wyciska łzy

babcia i szczeniak
youtube/Majically News

Utrata ukochanego pupila to ogromny ból dla każdego opiekuna. Ta starsza kobieta niedawno pożegnała swojego ukochanego psa. Wraz z jego odejściem zamknęła się w sobie i wyraźnie posmutniała. W obawie o jej samopoczucie rodzina postanowiła sprawić jej najlepszy z możliwych prezentów.

Starsza mieszkanka Nowej Południowej Walii w Australii przeżyła niedawno odejście swojego ukochanego czworonożnego przyjaciela. Jej najbliżsi od razu zauważyli, że bez suni u boku jej humor i samopoczucie zdecydowanie się pogorszyły. Niedługo później wpadli na pomysł, co powinni zrobić, by podnieść ją na duchu.

Staruszka mocno przeżyła odejście psa

Ukochana suczka staruszki odeszła za Tęczowy Most po wielu latach wspólnego życia. Nie ma się co dziwić, że jej śmierć bardzo przybiła kobietę. Jej bliscy zaczęli obawiać się, że wraz ze zniknięciem obowiązków związanych z opieką nad czworonogiem, może poczuć się niepotrzebna.

Zaczęli zastanawiać się, co mogą zrobić, aby kobieta odzyskała chęci do życia i miała poczucie, że jest im wszystkim bardzo potrzebna. Jej córka wpadła na pewien pomysł, który zrealizowała wraz ze swoimi dziećmi.

"Przecież to zwykły kundel!". Sąsiadki pokazały co zostało po 2-letnim Diablo, te zdjęcia łamią serce

Babcia dostała szczeniaka

Kiedy córka staruszki i jej dzieci zobaczyli szczenię golden retrievera, od razu zdali sobie sprawę, że muszą podarować je ukochanej babci. Jeszcze przed zakupem postanowili, że wszyscy przyłączą się do wychowania czworonoga, aby jak najbardziej odciążyć kobietę z niektórych trudnych obowiązków związanych z posiadaniem psa.

Następnego dnia nadszedł czas, aby przedstawić babci jej nowego towarzysza. W chwili gdy spędzała czas z wnuczętami, w pokoju pojawiła się jej córka. Zasugerowała, że ma coś dla niej, a po chwili usta kobiety rozchyliły się z zaskoczenia. Ewidentnie nie wierzyła, w to, co się właśnie dzieje.

Reakcja staruszki na psa urzeka

Nie minęło kilka sekund, a szczeniak już tulił się do swojej nowej opiekunki. Babci nie kryła łez wzruszenia i nie mogła napatrzeć się na swojego nowego pupila. Nikt nie miał wątpliwości, że prezent był jak najbardziej trafiony. Mały golden retriever z okazji pierwszego spotkania ze swoją panią, został nawet ubrany w uroczy sweterek, który tylko dodawał mu uroku.

Widząc szczęście staruszki i jej wdzięczność względem najbliższych, wszyscy internauci są pewni, że piesek zyskał najlepszy dom na świecie. Trudno nie wzruszyć się widząc jej reakcję, którą córka uwieczniła na pamiątkę, a następnie opublikowała w sieci.

źródło: wamiz.pl

Powiesił szczenię na moście w Kłodzku. Brakuje słów, by opisać jego ból, zwierzę walczyło o każdy oddech
Pies powieszony na lince
Patrol policji z Kłodzka uratował półrocznego szczeniaczka, którego ktoś powiesił za szyję na barierce mostu. Zwisające na lince zwierzę nie było w stanie się oswobodzić i traciło już przytomność. Niebawem pupil trafił do kliniki weterynaryjnej. Ślady na szyi psa jasno wskazują, iż to nie pierwszy raz, kiedy sprawca podduszał stworzenie, o które powinien się troszczyć.Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, około godziny 1.40. Czysty przypadek sprawił, iż wracający z interwencji starszy posterunkowy Jakub Stoch oraz posterunkowy Jacek Stecyk zauważyli psa, którego anonimowy sprawca powiesił na moście na ulicy Kolejowej w Kłodzku.
Czytaj dalej
Peanut nie jest jak inne kocięta. Każdy, kto widzi jego pyszczek, nie może powstrzymać zdumienia, "To wojownik"
kotek Peanut
Poznajcie kocie dziecko o imieniu Peanut (pl. Arachid). Choć jest słodki jak masło orzechowe i wiedzie cudowne życie, początki jego historii wcale nie należały do najszczęśliwszych. Kociak musiał uporać się z ludzkimi uprzedzeniami i udowodnić, że pomimo wady rozwojowej jest pełnowartościowy i zasługuje na danie szansy.Choroby dotykają zwierzęta w każdym wieku, niemniej wrodzone wady rozwojowe i choroby dziedziczne to trudny temat zarówno dla hodowców i opiekunów, jak i lekarzy weterynarii. Jak informuje portal weterynaria.pl, w pewnych środowiskach lub w obrębie niektórych ras notowano wady rozwojowe nawet u blisko 20% kociąt. Kociak nazywany Peanut, wbrew własnej woli, stał się jednym z “wybrańców”.
Czytaj dalej