Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Seniorka wytresowała swoje koty do kradzieży. Niebywałe ile kosztowności przynosiły jej dziennie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 24.03.2022 18:54

Seniorka wytresowała swoje koty do kradzieży. Niebywałe ile kosztowności przynosiły jej dziennie

Kot canva PRO
fot. Beatriz Montes Duran, canva.com PRO

Wiele osób uważa, że kotów nie da się w żaden sposób wytresować. Ta emerytka udowodniła wszystkim, że są w błędzie. Kobieta wyszkoliła 65 kotów do kradzieży. Zwierzęta przynosiły jej kosztowności z domów sąsiadów.

Gdy sąsiedzi 85-latki zaczęli donosić o zaginięciach drobnych przedmiotów, policja wszczęła śledztwo. Okazało się, że wszystkiemu winien był... gang kotów! Takiego wyniku postępowania nikt się nie spodziewał.

Emerytka wytresowała koty do kradzieży

85-latka z Ohio w Stanach Zjednoczonych znalazła sobie nietypowy sposób na dorobienie do emerytury. Kobieta wytresowała 65 kotów do kradzieży. Zwierzęta wchodziły do domów sąsiadów i zabierały "wszystko, co świeciło". W efekcie Ruth Gregson zdobyła mnóstwo biżuterii, sztućców i innych cennych przedmiotów. - Była jak Fagin z filmu Oliver Twist, ale wykorzystywała koty jako złodziei, zamiast dzieci. W ciągu niecałych trzech godzin obserwacji detektywi zobaczyli, jak koty przynoszą do domu ponad sto przedmiotów. Po przeszukaniu domu pani Gregson śledczy znaleźli biżuterię i metal szlachetny o wartości 650 000 dolarów wśród stosów bezwartościowych błyszczących bombek — powiedział Kim Jacobs, komendant policji w Columbus.

Koty okradały sąsiadów

W końcu sąsiedzi Gregson zaczęli zgłaszać zaginięcia cennych przedmiotów na policję. Funkcjonariusze natychmiast zainteresowali się sprawą i wszczęli śledztwo. Ku swojemu zdziwieniu zaobserwowali, jak dziesiątki kotów ciągle wchodzą i wychodzą z domu emerytki, przynosząc błyszczące drobiazgi.

Gregson, aby nauczyć koty kradzieży, karmiła je tylko wtedy, gdy przynosiły "łupy". Większość z nich była niedożywiona, co gwarantowało im litość sąsiadów. Najprawdopodobniej zwierzęta należące do emerytki ukradziono z domów w okolicy. Obecnie śledczy poszukują ich prawowitych właścicieli. Za to przed 85-latką postawiono zarzuty szkolenie kotów w zakresie kradzieży.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: eska.pl

Tagi: Kot