Swiatzwierzat.pl
Nietypowy finał zabawy nad wodą

facebook/Kimberly Foster Hyde

Ryba ubiegła psa w złapaniu piłki. Niesamowite nagranie obiegło sieć

16 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Pewnego lipcowego dnia rodzina Hyde'ów z z Grandville w stanie Michigan wybrała się nad jezioro wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem. Korzystając z upalnej pogody, matka cisnęła piłkę do wody i zawołała "aport". Nikt jednak nie spodziewał się, że zabawka zostanie skradziona przez inne zwierzę.

Golden retriever nazywany CC uwielbia aportować. Rodzina postanowiła zrobić pupilowi niespodziankę i porzucać mu piłkę nad wodą. Pogoda była wprost idealna, dlatego nic nie mogło przeszkodzić zabawie - przynajmniej tak początkowo uważano.

Ktoś ukradł goldenowi piłkę

Opiekunowie psiaka rzucili zabawkę w kierunku jeziora i czekali, aż CC przyniesie ją z powrotem. Zamiłowanie do wody wynika z natury golden retrieverów. Pływanie uszczęśliwia je, zapewnia znakomitą zabawę i pozwala utrzymać wyśmienitą kondycję. 

Kiedy CC rozpędził się w kierunku wody, wszyscy czekali cierpliwie aż wróci z pomarańczową piłką w pyszczku. Tak się jednak nie stało.

Okazało się, że zwinnego psiaka ubiegło inne zwierzę, a dokładniej... ryba! Choć tak nagły zwrot akcji wydaje się zbyt nieprawdopodobny, by mógł się zdarzyć, opiekunowie czworonoga wszystko dokładnie uwiecznili na nagraniu.

"Piesek"

Myślała, że kupiła szczenię psa. Prawda okazała się zaskakująca

CZYTAJ DALEJ

Ryba opanowała komendę "aport!"

Niemożliwe, a jednak! Ryba próbowała połknąć pomarańczową piłkę, jednak przedmiot okazał się zbyt duży do przełknięcia. Na szczęście opiekunowie CC ruszyli jej z pomocą.

Ostatecznie cała historia skończyła się szczęśliwie. Piłka została usunięta z ciała zwierzęcia i wkrótce potem wróciła do prawowitego właściciela.

Trzeba przyznać, że taka sytuacja zdarza się chyba tylko raz w życiu! Hydowie na pewno o niej nie zapomną.

Zobacz zdjęcie i nagranie:

Źródło: wamiz.pl

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >