Swiatzwierzat.pl
Nakarm psa z OLX

facebook/OLX Polska

Rusza kolejna edycja "Nakarm psa z OLX". Jak wziąć udział?

9 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Portal OLX zaprasza do wzięcia udziału w 14. już akcji "Nakarm psa z OLX". Inicjatywa ma na celu wspomóc podopiecznych schronisk przy pomocy kilku kliknięć na swoim laptopie lub smartfonie. Wyjaśniamy krok po kroku, jak wziąć w niej udział.

OLX, czyli największy serwis ogłoszeniowy w Polsce, znów wystartował z dobroczynną akcją "Nakarm Psa z OLX". Odbywa się ona tylko raz w roku i przypada na okres przedświąteczny. Zasady są bardzo proste i każdy może pomóc czworonogom bez ruszania się z kanapy.

Pomóż zwierzakom jednym kliknięciem

W tym roku możesz karmić podopiecznych schronisk na komputerze lub na telefonie. Jedynym warunkiem jest bycie zalogowanym na OLX! Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego iOS, po załadowaniu strony kliknij w "otwórz" / "open app" u góry ekranu lub skorzystaj z opcji karmienia na innym urządzeniu.

Po zalogowaniu się wystarczy znaleźć zakładkę z profilami zwierzaków, a następnie wybrać konkretnego psa, kliknąć przycisk „Nakarm” i zaakceptować regulamin. Za każdego w pełni nakarmionego psa (60 tysięcy kliknięć), OLX zobowiązuje się wysłać do schroniska 20 kg karmy dla zwierząt.

Wirtualne kosteczki można zapełniać od dnia 8.12.2021 r. do dnia 17.12.2021 r. Zgodnie z zapowiedzią pomysłodawców akcji już niedługo do grona pupili dołączą także kotki.

Przypominamy, że pomoc nic Cię nie kosztuje i zajmuje dosłownie chwilę. Ty klikasz, a OLX kupuje karmę i przekazuje ją w odpowiednie łapki.

Zdjęcie ilustracyjne

Jak zadbać zimą o łapki naszych czworonogów?

CZYTAJ DALEJ

Osoby chętne do udzielenia finansowego wsparcia mogą również wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę. Po zakończeniu akcji "Nakarm Psa z OLX" zebrane środki zostaną przekazane Schronisku Ciapkowo w Gdyni i Przytulisku Głowno. Link do strony pozostawiamy >tutaj<.

Pomysłodawcy akcji przypominają, że najlepszą pomocą dla psa ze schroniska jest nowy dom, dlatego wszystkie czworonogi, których profile zamieszczono na stronie, czekają na troskliwych właścicieli. Jeśli chcesz przygarnąć psa do siebie, skontaktuj się ze schroniskiem. Pamiętaj jednak, że w okresie przedświątecznym wiele placówek wstrzymuje adopcje podopiecznych. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule.

Źródło: OLX Polska

Jak dobrze znasz królestwo zwierząt? SPRAWDŹ!

Pytanie 1 z 9

Jaki gatunek małpy jest najbliższy człowiekowi?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Psy

Daniel "Magical" wychodzi z więzienia. DIOZ natychmiast podjęło interwencję, 20-letnia Sonia odebrana

Czytaj więcej >

Psy

Pies i kot zostają po raz pierwszy sami. Sprawy przybrały niespodziewany obrót

Czytaj więcej >

Psy

Schronisko chciało uśpić psią mamę wraz z dziećmi. Wstawiła się za nimi tylko jedna osoba

Czytaj więcej >

Psy

Nieszczęśliwy wypadek suczki "zakopanej żywcem". Policja wytyka schronisku szereg nieścisłości

Czytaj więcej >

Psy

Ledwo kupił szczeniaka, a już go oddał. Nowych opiekunów czeka przykra niespodzianka

Czytaj więcej >

Psy

Przywiązał psa do bramy schroniska w śnieżycę. "Możecie być pewni, że nie wróci do tej kreatury"

Czytaj więcej >