Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Rudy kot ma poranny rytuał. Rozczulające, czego domaga się tuż po przebudzeniu, wideo jest hitem
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 15.08.2023 11:50

Rudy kot ma poranny rytuał. Rozczulające, czego domaga się tuż po przebudzeniu, wideo jest hitem

Rudy kot
Rudy kot, źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse

Wiele kotów ma swoje codzienne rytuały. Zazwyczaj mają one związek z ulubionym jedzeniem lub wyjątkowo komfortowym miejscem, gdzie można uciąć sobie drzemkę. Jednak niektóre osobniki okazują się mieć nieco inne priorytety. Tak jest w przypadku rudego kocura o imieniu Pumpkin. To czworonóg, który każdy dzień zaczyna tak samo. Jak tylko otworzy oczy, natychmiast biegnie do pomieszczenia, w którym ktoś na niego czeka. Zachowanie Pumpkina rozczuliło już wiele tysięcy internautów. Co więcej, wielu z nich przyznaje, że marzy o takim przyjacielu. 

Rudy kocur każdy dzień musi zacząć od wyjątkowej czynności

Pumpkin to rudy kocur, który mieszka w domu razem z innymi zwierzętami. Jak się okazuje, jest to czworonóg, który wyjątkowo ceni sobie towarzystwo innych istot. Zachowuje się zupełnie odwrotnie niż mówią stereotypy. Dla niego priorytetem nie jest drzemka czy sycące śniadanie. 

Nie jest ani wrednym rudzielcem, ani kocim indywidualistą. Udowadnia to każdego dnia, Codziennie, zaraz po przebudzeniu biegnie do pomieszczenia, w którym ktoś na niego czeka

hsjgfhf.png
Każdy poranek Pumpkina wygląda podobnie. Źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse
Żar leje się z nieba, ale dla dorożkarzy to nie wymówka. Jest decyzja ws. koni na Rynku w Krakowie

Kot uważa, że pielęgnowanie relacji to priorytet

Filmik, na którym nagrany został poranny rytuał Pumpkina rozczulił dziesiątki tysięcy internautów. Wielu z nich chętnie komentuje nagranie i przyznaje, że rudzielec jest wyjątkowym kotem. 

Okazuje się, że oczywistą czynnością rozpoczynającą każdy dzień kocura jest przywitanie się ze swoim najlepszym przyjacielem. Co zaskakujące, nie jest to ani inny kot, ani człowiek. Ukochanym towarzyszem Pumpkina jest czarny królik nazwany na cześć królika Bugsa. To piękny przykład przyjaźni międzygatunkowej

jgxjgjn.png
To wyjątkowa przyjaźń. Źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse

Każda wspólna chwila jest cenna

Wizyty Pumpkina na króliczym wybiegu nie ograniczają się do pośpiesznego przywitania. Wręcz przeciwnie. Kocur chętnie spędza czas ze swoim kicającym przyjacielem, a Bugs wydaje się być równie zadowolony z odwiedzin. 

fhgfh.png
Źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse

Zwierzęta nie mają jakichkolwiek oporów przed okazywaniem sobie czułości. Po codziennej dawce przytulasów przychodzi czas na wspólne dokazywanie. Czworonogi, pomimo ograniczonej przestrzeni, doskonale się razem bawią. Wszystko dzięki stopniowemu zapoznawaniu zwierzaków przez opiekunów. Bugs i Pumpkin przyjaźnią się od czasu, kiedy kot był jeszcze nieporadnym i ciekawym świata kociakiem. To widok, którego z całą pewnością może im pozazdrościć nie jeden właściciel królików i kotów. 

Zrzut ekranu 2023-08-15 114834.png
Bugs i Pumpkin przyjaźnią się ze sobą od maleńkości. Źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse

Źródło: tiktok.com/@freedomfarmhouse