rudy kot
Źródło: YouTube/JAVIER GUTIERREZ

Rudy kot chciał zaatakować towarzysza. Bezcenna reakcja czarnego mruczka

23 Stycznia 2021

Koty nie zawsze żyją ze sobą w zgodzie. Nie wszystkie zwierzaki się dogadują i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jednak dobrze by było, aby nasi milusińscy się chociaż tolerowali i nie zawadzali sobie.

Właściciel nagrał swoje mruczki w akcji. Koty wyraźnie za sobą nie przepadały, a uniesiona łapka jednego z nich świadczyła o tym, że zaraz dojdzie do bójki. Rudy kot czaił się na swojego kolegę, czekał na najlepszy moment, kiedy może go zaatakować. Właściciel nagrywał wszystko, chyba sam się nie spodziewał, że to się tak zakończy!

Bójka kotów

Kiedy łapka rudego kota znalazła się zbyt blisko pyszczka czarnego kota, ten zaatakował! Kłótnia kotów wyglądała jednak bardzo przekomicznie, ponieważ te zaczęły bić się łapkami. W ekspresowym tempie wymachiwały nimi przed sobą, próbując się uderzyć. Po zakończonej walce, koty uciekły z łóżka. Być może ta kłótnia nie zakończyła się jedynie na tej bójce.

- Moje szalone koty - skomentował całą sytuację właściciel.

Internauci, którzy obejrzeli filmik ponad 7 mln razy odpowiedzieli mu:

Tragedia na drodze. „Zdaniem lekarzy po psie przejechał samochód ciężarowy”Tragedia na drodze. „Zdaniem lekarzy po psie przejechał samochód ciężarowy”Czytaj dalej

- Kiedy gra w końcu się zaczyna i naciskasz wszystkie przyciski jednocześnie.

- Czarny kot czekał na ten moment całe życie.

- Czy tylko ja tak uważam? Czy te koty szczekają jak psy? - pisali zachwyceni internauci pod wideo.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł