Swiatzwierzat.pl
instagram/eva_minge

instagram/eva_minge

Rodzina Ewy Minge się powiększyła. Polska projektantka pochwaliła się nowym pupilem

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Ewa Minge znana jest nie tylko z tworzenia niesamowitych kolekcji modowych na każdą okazję, ale i wielkiej miłości do naszych braci mniejszych. Szczególne miejsce w sercu projektantki zajmują koty, których zdjęcia regularnie publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ku zaskoczeniu i radości fanów, ostatnio do stałej mruczącej ekipy dołączyła nowa członkini.

Projektantka mody Ewa Minge jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się narazić własnemu środowisku. Autorka własnej marki odzieżowej nie kryje swoich poglądów na kontrowersyjne tematy, którymi wielokrotnie rozpętywała dyskusje w Internecie. Tym razem podzieliła się zdaniem na temat adopcji niepełnosprawnych zwierząt.

Ewa Minge pokazała nową członkinię rodziny

Polska projektantka wiedzie spokojne życie i stara się doszukiwać pozytywnych stron panującej pandemii COVID-19. Jak sama przyznaje, ma teraz więcej czasu dla swojej rodziny i ukochanych zwierzaków.

Jednakże w ostatnim czasie prywatne życie gwiazdy odmieniło się, dzięki pojawieniu w rodzinie kolejnego maleństwa. Minge wywołała falę zachwytu, publikując na swoim Instagramie zdjęcie nowej lokatorki, którą okazała się kotka bez jednej łapki.

Internauci szybko zaczęli zachwycać się "trójłapkiem" o imieniu Bandi, który nazywany jest również "jednoręką bandytką" lub księżniczką. Jak tłumaczy projektantka, miaucząca arystokratka wcale nie miała życia jak z bajki.

Psy uratowane z pseudohodowli

Właściciele pseudohodowli w Dobrczu trafią za kratki. Zapadł przełomowy wyrok w historii Polski

CZYTAJ DALEJ

Projektantka przekonuje, że piękno ma różne oblicza

Adoptowane zwierzątko przeżyło wiele w życiu. Zostało skrzywdzone przez ludzi, jednak dzięki synowi i synowej Pani Minge otrzymało szansę na nowe lepsze życie u boku kochającej rodziny. Pomimo swoich "niedoskonałości", skradła serca swojej nowej rodziny i dołączyła do kociego stada.

- Całe życie uczę moje dzieci, ze piękno ma wiele wymiarów i ten kanoniczny stymulowany przez czasy danego pokolenia jest tylko wynikiem mody na kolejne powłoki. Brzydota nigdy nie jest udziałem natury lub wypadku jak bardzo byłaby ona koślawa i daleka od naszych wyobrażeń o ideałach. Piękno ma zakres tak przepastny jak nasza wyobraźnia. - wyznaje projektantka.

Pani Ewa nie ukrywa, że jest dumna z postawy syna i synowej, którzy podjęli się trudnego wyzwania, jakim jest opieka nad niepełnosprawnym pupilem. Swoją szlachetną postawą daje przykład fanom, by w życiu nie kierowali się wyłącznie wyglądem fizycznym człowieka czy zwierzęcia, gdyż liczy się przede wszystkim wewnętrzne piękno, dobroć i charakter. Opinia ta spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród internautów.

- Pani Ewo, ja to też taka kociociocia... mam ich już pięć. I zawsze są na pierwszym planie... piękno tak jak Pani mówi to nie tylko wizerunek - przyznała jedna z internautek.

- Pani Ewo! W poniedziałek zaczynam dzień od wzruszeń, dzieci pięknie naśladują dorosłych tylko trzeba im pokazywać, nie tylko mówić. Super wiadomość - dodała kolejna z fanek.

My także pragniemy pogratulować tej wspaniałej decyzji i nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć Bandi!

Zobacz zdjęcie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >