Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Inne zwierzęta > Przestraszone tygrysy skradają się do basenu. Zoo udostępniło zabawne wideo
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 19.07.2022 10:53

Przestraszone tygrysy skradają się do basenu. Zoo udostępniło zabawne wideo

Tygrysy
fot. facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

W upalne dni o chłodnej kąpieli marzą nie tylko ludzie. Tygrysy z poznańskiego ZOO zainteresowane basenem na ich wybiegu zaczęły powoli skradać się do tafli wody. Niestety tym razem walka z żywiołem zakończyła się porażką.

Internauci nie mogli powstrzymać rozbawienia, gdy zobaczyli, jak groźne tygrysy ze strachem podchodzą do basenu z wodą. "Trzech muszkieterów kontra nieznany wróg. A przecież każdy wie, że woda to niebezpieczny żywioł" - czytamy w komentarzach.

Trzy tygrysy skradały się do basenu

Jak się okazuje, tygrysy nie są takie odważne, jak mogłoby się to wydawać. Fakt ten udowodniło krótkie wideo udostępnione przez ZOO w Poznaniu. Widzimy na nim trzy wielkie koty próbujące podejść do niewielkiego basenu. Tygrysy podejmują kilka podejść przed starciem z wodą, ale ostatecznie rezygnują.

- Pierwsza kąpiel?... To była raczej pierwsza walka tygrysów z wodą w basenie - uznajemy remis, gdyż tygryski wyszły z tego starcia całe i zdrowe a woda... pozostała nietknięta - skomentowało poznańskie ZOO.

Internauci rozbawieni zachowaniem kotów

Nagranie zobaczyło ok. 36 tys. internautów, a prawie 2 tys. zostawiły po sobie reakcje. W komentarzach natychmiast posypały się żarty z trzech kotów.

- Chciałbym, a boję się i racja upału nie ma, a woda mokra i do tego pewnie zimna, lepiej być ostrożnym z takim "żywiołem". - Bały się kąpać, bo nie było ratownika.

- Przecież każdy wie, ze kotów się nie piere. - Komedia czysta z tych tygrysów bały się wejść do wody — czytamy.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi: Tygrys ZOO