Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Przerwała transmisję pogody na żywo. Od tamtej pory kotka stała się gwiazdą, ma nawet specjalny pseudonim
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 14.09.2023 14:03

Przerwała transmisję pogody na żywo. Od tamtej pory kotka stała się gwiazdą, ma nawet specjalny pseudonim

Kot
Kot, źródło: instagram.com/bettytheweathercat

Od kilku lat, coraz więcej ludzi ma możliwość pracy zdalnej. Jeszcze niedawno nie do pomyślenia było, że pewne profesje zostaną przeniesione do domów zawodowców. Jednak obecnie nawet niektórzy prezenterzy pogody pracują zdalnie. Jeff, specjalista w tym zakresie, działa w swoim domowym biurze od niemalże trzech lat. Okazało się, że pogodzenie obowiązków zawodowych i opieki nad kotem było dla mężczyzny dużym wyzwaniem. Jednak czworonóg sam znalazł rozwiązanie, dzięki któremu stał się popularny wśród wielu osób, regularnie śledzących wiadomości pogodowe emitowane w telewizji.

Praca online staje się normą

Wraz z nadejściem pandemii COVID-19, wiele osób zostało zmuszonych do pełnienia swoich obowiązków zawodowych z domowego zacisza. Pomimo tego, że problem z szalejącym wirusem jest już za nami, wiele osób wciąż pracuje zdalnie. Rozwiązanie ma to wiele zalet, ale również wad.

Jeff, znany prezenter pogody również musiał przestawić się na zdalny tryb pracy. Okazało się, że jednym z największych wyzwań związanych ze zmianami było zachowanie jego pupila. Kotka o imieniu Betty nie mogła pogodzić się z tym, że mężczyzna nie może poświęcić jej uwagi wtedy, kiedy ona sobie tego życzy. Według niej praca nie mogła być ważniejsza od przytulania.

Snapinsta.app_96497923_243934050284368_2365843773209543160_n_1080.jpg
Źródło: instagram.com/bettytheweathercat
Oprawca nie poprzestał na jednym strzale. Kotka ma ciało podziurawione jak sito, ale nie wszystko stracone

Kotka domagała się uwagi. Nie zamierzała ustąpić

Betty jest wyjątkowo towarzyską i przyjazną kotką. Ponadto wyróżnia ją wyjątkowo piękna i długa sierść. Każdy, kto chociaż raz ma okazję spędzić z tym czworonogiem czas, przekonuje się, że jest to nietuzinkowe zwierzę. Wiele kotów nie przepada za przytulaniem. Jednak Betty zdecydowanie nie zalicza się w tej kwestii do większości

Kotka najchętniej całe dnie spędzałaby w objęciach swojego opiekuna Jeffa. Okazało się, że nawet wtedy, kiedy mężczyzna był w trakcie prezentowania pogody, nie zamierzała odpuszczać. Betty za wszelką cenę dążyła po swoje. Kamery ani trochę jej nie peszyły. Pewnego dnia mężczyzna dał się przekonać swojemu pupilowi i w trakcie nadawania na żywo, wziął swoją kotkę na ręce. Okazało się, że to był doskonały pomysł. Telewidzowie natychmiast pokochali Betty. 

Snapinsta.app_93816639_539535216709626_9020888597136467060_n_1080.jpg
Źródło: instagram.com/bettytheweathercat

Betty stała się profesjonalną prezenterką pogody

Kotka Betty szybko zdobyła sympatię wśród odbiorców prognozy pogody prezentowanej przez Jeffa. Okazało się, że wielu z nich domagało się tego, aby czworonóg stał się stałą częścią wiadomości skupiających się na zjawiskach atmosferycznych. 

Co więcej, wyjątkowy zwierzak doczekał się własnego profilu na mediach społecznościowych. Karierę pierwszego w historii kociego prezentera pogody obserwuje już kilka tysięcy internautów i grono to stale się powiększa. 

Źródło: boredpanda.com, instagram.com/bettytheweathercat