Swiatzwierzat.pl
IG/betalenska

IG/betalenska

Po powrocie z Zanzibaru na Alżbetę Lenską czekała niespodzianka. Teraz gwiazda szuka imienia

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Rodzina Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego powiększyła się! Aktorka wspaniałą wiadomością pochwaliła się na Instagramie, pytając fanów o imię dla maluszka. Okazało się, że bliscy zrobili Lenskiej niespodziankę. Gwiazda o niczym nie miała pojęcia.

Ostatni tydzień Alżbeta Lenska na malowniczym Zanzibarze. Aktorka w mediach społecznościowych dzieliła się pięknymi zdjęciami. Nie brakowało fotek z jogi czy z odpoczynku na plaży. Jednak rajskie wakacje nie mogły trwać wiecznie, w domu na Lenską czekała stęskniona rodzina. Ta na przyjazd ukochanej mamy i żony przygotowała niespodziankę!

Albżeta Lenska ma psa

- To się dopiero nazywa powrót do domu!!! Kochany wariat wita cię w domku z młodym wariatem. Dom wariatów normalnie. Poznajcie zatem naszego nowego członka rodziny. Tylko jeszcze imienia nie mamy dla naszej niezłej niespodzianki - jakieś pomysły??? - napisała Lenska na Instagramie publikując zdjęcie ze szczeniakiem.

Internauci podsunęli mnóstwo pomysłów na imię w komentarzach. Jedni proponowali Zanzi - skrót od Zanzibar, inny Kokos, czy Lucky, co oznacza szczęście.

Lisek

Policjant w Poznaniu wstrzymał ruch na drodze, gdy nagle zobaczył małe zwierzę

CZYTAJ DALEJ

Strata ukochanego psa

Nowy członek rodziny z pewnością wniesie mnóstwo energii do domu. Zapełni też pustkę po ostatnim czworonożnym przyjacielu. W sierpniu 2020 Lenska wraz z Cieszyńskim poinformowali fanów o śmierci ich pupila Sparky'ego.

- Sparkuś od samego początku znajomości z @rafal_cieszynski byłeś z Nami i znałeś każdą chwilę Naszego życia...Wiem, że to dziwne, ale bez tej kochanej iskierki zrobiło się strasznie pusto?R.I.P Sparkulku??? - pisała Lenska w sieci.

Suczka dożyła pięknego wieku 12 lat.

Jak to powiedziała Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" najlepszą rzeczą po stracie ukochanego psa, jest adopcja kolejnego. W końcu tak wiele piesków czeka na miłość. Zgadzacie się z tym?

Zobacz zdjęcie:Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Podobne artykuły

Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje zachowanie celebrytów. Chodzi o modę na psie hybrydy

Czytaj więcej >
adam wiejak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Wiejak znalazł bezpańskiego psa w Wigilię. Możliwe, że ktoś go porzucił przy drodze

Czytaj więcej >
Adam Stachowiak

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adam Stachowiak jakiego nie znacie. Muzyk przygarnął kota z ulicy

Czytaj więcej >
marta kaczynska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Wielka radość w domu Marty Kaczyńskiej. Córka z nagrodami w zawodach jeździeckich. "Bardzo dobre zakończenie roku 2020"

Czytaj więcej >
Izabela Zeiske z pieskami

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adoptowała suczkę z pseudohodowli, kolejny raz ruszyła na pomoc zwierzętom. Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o nowych wyzwaniach

Czytaj więcej >
Adrianna Grotkowska

Gwiazdy i ich zwierzęta

Adrianna Grotkowska uratowała kotkę przed śmiercią. Czy ktoś celowo porzucił ją podczas przedświątecznych zakupów?

Czytaj więcej >