Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Po narodzinach trojaczków martwili się, jak zareaguje na nie pies. Na takim zachowaniu go przyłapali
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska 13.09.2023 09:56

Po narodzinach trojaczków martwili się, jak zareaguje na nie pies. Na takim zachowaniu go przyłapali

Pies i dzieci
Pies i dzieci, źródło: youtube.com/@GMA

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie tylko może wyobrazić sobie rodzic. Pojawienie się małego człowieka wiąże się z wieloma emocjami. Bywa, że jedną z nich jest duży stres o to, jak domowy pupil zachowa się w stosunku do nowego członka rodziny. Jeszcze ciężej wyobrazić sobie reakcje psa na pojawienie się w domu aż trzech noworodków. Rodzice trojaczków bali się zachowania swojego czworonoga, jednak ten szybko rozwiał ich obawy. Co więcej, udało im się nagrać pierwsze spotkanie. Filmik zachwycił tysiące internautów. 

To była wyjątkowa ciąża

Wiadomość o ciąży w zdecydowanej większości przypadków jest czymś, co budzi ogromne emocje, nawet jeżeli było to planowane. Jednak okazuje się, że niektóre kobiety są zaskakiwane nie tylko w momencie dowiedzenia się o tym, że noszą w sobie rozwijające się życie.

Pewna kobieta po kilku tygodniach ciąży dowiedziała się, że urodzi więcej niż jedno dziecko. Co więcej, nie były to bliźnięta. Przyszła mama czekała na trójkę niemowląt. Na szczęście, wszystkie płody rozwijały się prawidłowo. Po kilku miesiącach na świat przyszły trzy silne noworodki. 

Już sam powrót do domu był dla świeżo upieczonych rodziców dużym wyzwaniem. Ponadto, nie byli pewni tego, jak nowi członkowie rodziny zostaną powitani przez psa. Obawiali się tego, że dla ich pupila pojawienie się trzech noworodków może okazać się być zbyt dużym wyzwaniem. 

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w sygnalizator. Wszystkiemu winne okazało się to stworzenie

Po narodzinach trojaczków przyszedł czas na wielki test

Rodzicom trojaczków bardzo zależało na tym, aby ich czworonóg dobrze dogadał się z dziećmi. Wiedzieli, że nie jest to takie oczywiste. Dotychczas pies miał całą uwagę pary skierowaną wyłącznie na siebie.

Bali się, że czworonóg może być zazdrosny o trojaczki. Wiedzieli jednak, że im szybciej pozna nowych członków rodziny, tym lepiej. Postanowili zaufać swojemu pupilowi. Wiedzieli, że nie ma on w zwyczaju zachowywać się agresywnie. Położyli trójkę noworodków na kanapie, wpuścili psa i czekali na rozwój wydarzeń. 

cvcv.jpg
Źródło: youtube.com/@GMA

Pies szybko udowodnił, że rodzice trojaczków nie mają się czym martwić

Okazało się, że wszelkie obawy związane z reakcją psa na widok trojaczków, były niepotrzebne. Czworonóg natychmiast zainteresował się noworodkami ale był w stosunku do nich bardzo delikatny i ostrożny. Spokojnie powąchał każde dziecko, merdając przy tym ogonem.

fdfsd.jpg
Źródło: youtube.com/@GMA

Pies był wyraźnie podekscytowany ale uważał, aby nie zrobić krzywdy maleńkim istotkom. Wszystko wskazywało na to, że nowi członkowie rodziny zostali natychmiast zaakceptowani przez zwierzaka. Świeżo upieczeni rodzice nagrali pierwsze spotkanie pupila z trojaczkami. Filmik poruszył wielu internautów:

Źródło: youtube.com/@GMA