Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
Paulina Talarska
Paulina Talarska 26.08.2019 16:20

Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata

pitbull
unsplash.com – Justin Veenema,

Pitbull to rasa, która nie cieszy się dobrą sławą. Zazwyczaj ludzie stronią od tych zwierząt ze względu na legendy, które krążą o ich agresywnym usposobieniu. Husky jest chętnie wybieranym psem, ponieważ obok jego oczu nie da się przejść obojętnie.

Co się stanie, jeżeli połączymy dwie skrajne rasy ze sobą, wymieszamy dwa charaktery, które różnią się od siebie i dodamy do tego piękne oczy husky’ego? Mieszanka idealna powstała z miłości pitbulla i psa rasy husky.

Pitbull — pies o złej sławie

Pitbull to dobrze zbudowany, umięśniony pies, który uwielbia ruch. Uważa się, że jest to pies agresywny, którego wychowanie sprawia wiele trudności. Faktycznie, pies ten był hodowany do walk i jego korzenie nie mogą zostać wyplewione, ale w życiu potrzebuje on przede wszystkim swojej rodziny i przewodnika.

Należy pamiętać o tym, że jest to pies bojowy, dlatego może sprawiać problemy na spacerach, jeżeli nie wychowamy go odpowiednio. Przeprowadzona socjalizacja sprawi, że problem może zupełnie zniknąć, a Pitbull będzie dogadywał się ze zwierzęcymi przyjaciółmi. Pitbull tryska energią, dlatego ważne jest, aby zapewnić mu odpowiednią dawkę aktywności.

Husky — pies o hipnotyzujących oczach

Pies rasy Husky nie jest dla każdego — jeżeli uwielbiasz poranki spędzane na leśnym joggingu lub dalekie przejażdżki rowerowe, dogadacie się świetnie, ale jeżeli idealnie spędzony czas to ten przed telewizorem na kanapie, nie stworzycie dobrego tandemu. Niewybiegany husky będzie nieznośny w domu, nie tylko ze względu na szkody, które może wyrządzić, ale i zachowania dodatkowe. Pies może zacząć wyć i nie dawać spokoju właścicielom, gdy jego potrzeby nie będą zaspokojone.

Pitbull i Husky — niesamowita mieszanka

Można się domyślić, że połączenie tych dwóch psów sprawi, że ich szczenięta będą niezwykłe. Piękne umaszczenie, mocna postawa, hipnotyzujące oczy i dwa trudne charaktery. Obie rasy potrzebują ruchu, który pozwala im normalnie funkcjonować i dzięki zaspokojeniu tej potrzeby, staną się wspaniałymi kompanami na przyszłość.

Zobacz zdjęcia:

Pitbull

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chory kot trafił do weterynarza. Lekarz nie był przygotowany na to, co znajdzie pod jego skórą
  2. Pies zniknął na kilkanaście godzin. Gdy właścicielka zobaczyła nagranie z kamer, osłupiała
  3. Mężczyzna zmarł w skutek nowotworu, po 15 min odszedł również jego pies. Bliscy są poruszeni
  4. Pies myślał, że nikt go nie widzi, ukryta kamera pokazała jaki jest naprawdę. Nagranie ekspresowo podbija sieć
  5. Szczeniak był przerażony wizytą u weterynarza. Lekarz zachował się w nietypowy sposób, nagranie szybko obiega sieć

Źródło: merdacz.pl