Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pitbull podszedł do samochodu. Gdy kierowca otworzył i modlił się o życie
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 14.10.2019 11:34

Pitbull podszedł do samochodu. Gdy kierowca otworzył i modlił się o życie

pitbull
fot. youtube.com The NateBean

Pitbull raźnie podszedł do samochodu, domagając się pieszczot. Gdy tylko kierowca pogłaskał zwierzę, ono zrobiło coś niespodziewanego. Mężczyzna nie wiedział, co się dzieje. Sytuacja przerosła jego oczekiwania.

Pitbull raźnie podszedł do samochodu, domagając się pieszczot. Gdy tylko kierowca pogłaskał zwierzę, ono zrobiło coś niespodziewanego. Mężczyzna nie wiedział, co się dzieje. Sytuacja przerosła jego oczekiwania.

Zwierzęta, które są przyzwyczajone do obecności ludzi, często nie czują się zagrożone w ich towarzystwie. Bez problemu podchodzą do obcych, domagając się pieszczot. Tak też zrobił ten towarzyski pitbull. Kierowca samochodu nie wiedział, jak powinien zachować się w takiej sytuacji. To, co się stało, przerosło jego oczekiwania.

Czy pitbull to bezpieczna rasa?

Pitbull to wbrew pozorom dość bezpieczna rasa, chociaż często kojarzy się z groźnym psem. Ta rasa cechuje się dużą żywiołowością i wesołością. Takie psy potrafią być agresywne, przez co cieszą się złą sławą. Jednak odpowiednio ułożony pitbull będzie zachowywał się przyjaźnie, zarówno wobec ludzi, jak i innych zwierząt. Ten pies pokazał, że potrafi być bardzo przyjacielski i kontaktowy. Kierowca, siedząc w aucie, postanowił przywołać zwierzę, aby je pogłaskać. Pitbull wydawał się bardzo cieszyć, że ktoś poświęcił mu uwagę. Wkładał łebek przez okno, domagając się więcej pieszczot, aż w końcu zrobił coś zupełnie niespodziewanego!

Niespodziewana reakcja psa

Zachęcony dużą ilością czułości, pies postanowił uzyskać jej jeszcze więcej. Pitbull wskoczył przez otwarte okno do środka samochodu! Pasażerowie byli w szoku, zupełnie nie spodziewali się takiej reakcji zwierzęcia. Ten widok bawi do łez:

Pitbull po wskoczeniu do samochodu utknął pomiędzy oknem a kierownicą. Kiedy mężczyzna pomógł mu się oswobodzić, pies przesiadł się na miejsce pasażera! Ten dzień na pewno pozostanie na długo w pamięci właścicieli samochodu! Przypadkiem spotkany na parkingu pies wskoczył do ich auta, domagając się zabawy. Takiego finału spotkania ze zwierzęciem na pewno się nie spodziewali! Mężczyzna nagrał całe zdarzenie, żeby podzielić się tą nietypową sytuacją ze światem. Należy jednak pamiętać, że obcy pies może zachować się zupełnie inaczej, niż ten uroczy pitbull. W kontaktach z nieznanymi zwierzętami trzeba zachować szczególną ostrożność. A jak Wy byście zareagowali, gdyby obcy pies wskoczył do Waszego samochodu, domagając się zabawy?

pitbull

Zwierzę bez namysłu wskoczyło do środka samochodu!

pitbull

Ciekawe, czy pitbull zostanie razem z nowymi przyjaciółmi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za jeden wpis dostaniesz monstrualną karę. Nawet 1 mln złotych
  2. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  3. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  4. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
  5. Bezdomny pies wyciągnął ze śmietnika ciało noworodka. Ale takiego finału nie mógł przewidzieć nikt
  6. Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok

Źródło: youtube.com

Powiązane
Najnowsze
Polecane