Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Śmieszne Zwierzęta

Śmieszne Zwierzęta

pies i właściciel
27.04.2024 10:05 Reakcja psa na golącego się właściciela powala. Nie mógł przepuścić takiej okazji

Uroczy czworonóg tak bardzo chciał wszystko robić ze swoim właścicielem, że nie odstępował go niemal na krok. Gdy mężczyzna postanowił się ogolić, pies zaskoczył i rozbawił go swoją reakcją. Opiekun musiał podzielić się nagraniem z internautami. 

szczerniak
20.01.2020 21:45 Na świat przyszedł szczeniak w nietypowym kolorze. Zachwycił cały świat swoim umaszczeniem

Szczeniak wyróżnił się na tle miotu swoim nietypowym kolorem. Umaszczenie wyjątkowego, małego pieska wprawia w zachwyt i sprawia, że ludzie przecierają oczy ze zdziwienia! Bardziej niż psa przypomina egzotycznego ptaka! Psy potrafią zadziwić nas wieloma rzeczami. Niektóre wykazują się szczególnymi talentami, ponadprzeciętną inteligencją czy umiejętnościami. Jeszcze inne przyciągają naszą uwagę swoją urodą, klapniętym uszkiem czy śmieszną plamką. Ale ten szczeniak jest naprawdę wyjątkowy i zupełnie nie przypomina swoich braci i sióstr z miotu! Piesek robi zawrotną karierę! Mówi o nim cały świat, a jego historia została pokazana przez największe stacje telewizyjne. Czy jego sierść już na zawsze będzie miała inny kolor?

pitbull
14.10.2019 11:34 Pitbull podszedł do samochodu. Gdy kierowca otworzył i modlił się o życie

Pitbull raźnie podszedł do samochodu, domagając się pieszczot. Gdy tylko kierowca pogłaskał zwierzę, ono zrobiło coś niespodziewanego. Mężczyzna nie wiedział, co się dzieje. Sytuacja przerosła jego oczekiwania. Zwierzęta, które są przyzwyczajone do obecności ludzi, często nie czują się zagrożone w ich towarzystwie. Bez problemu podchodzą do obcych, domagając się pieszczot. Tak też zrobił ten towarzyski pitbull. Kierowca samochodu nie wiedział, jak powinien zachować się w takiej sytuacji. To, co się stało, przerosło jego oczekiwania.

kot
12.10.2019 14:22 Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie

Kot miał dość zabawy, wymyślonej przez dziecko. Chciał dać mu do zrozumienia, że należy przestać. Uderzył dziecko łapką. Natychmiastowa reakcja malucha była bezcenna. Małe dzieci często nie potrafią obchodzić się ze zwierzakami. Nie wiedzą, że koty to nie pluszowe maskotki, którymi mogą się pobawić. Tak też było w tym przypadku: kot nie wytrzymał.

30.07.2019 20:01 Mężczyzna zrobił kotom czapeczki z ich własnej sierści! Nietypowy pomysł podbija sieć

Mężczyzna z zamiłowaniem do kociej mody! Wpadł na oryginalny pomysł i postanowił zrobić z kocich kudełków – czapeczki. Brzmi absurdalnie? Tak! Wygląda absurdalnie? Jeszcze jak! Mimo to kociarze są zachwyceni, zdjęcia zdezorientowanych kotów są komiczne, sami zobaczcie. Mężczyzna z Japonii, Ryo Yamazaki, to zagorzały fan kotów. Wpadł na pomysł, jak wykorzystać sierść, która wypełniała jego dom. Pewnego dnia zauważył, że na podłodze leży futrzany kłębek, który łudząco przypominał mały kapelusik. Dzięki temu powstała seria niekonwencjonalnych nakryć głowy dla kotów z ich własnej sierści. Po dwóch latach od tego odkrycia powstało ponad 100 modeli czapek i niezliczona ilość zdjęć, która bawi internatów na całym świecie.