pitbull
Źródło: YouTube/AutoEdits

Ukryta kamera nagrała, co pitbull robi o 5 nad ranem. Ma bardzo ważną sprawę do właścicieli

1 Lutego 2021

Pitbull o imieniu Grey został przyłapany na gorącym uczynku. Właściciele nagrali jej zachowanie, chcąc podzielić się z internautami zachowaniem swojego czworonoga. Okazuje się, że suczka codziennie rano budzi swoich opiekunów. Chce im przekazać ważną wiadomość.

Grey, a dokładnie The Grey Dog codziennie budzi swoich właścicieli. O 5 nad ranem przychodzi do ich pokoju i zaczyna "miauczeć". Choć jest grzecznie wypraszana z sypialni, suczka po chwili wraca. Nie poddaje się dopóki właściciele nie zrozumieją, że już czas na ich. Tak, dokładnie. Suczka codziennie budzi swoich opiekunów od 5 nad ranem!

"Zły" nawyk pitbulla

Jedni by się cieszyli z takiego budzika, inni wprost przeciwnie. Wszystko przez godzinę pobudki, którą wybrała dla rodziny suczka, a jest to dokładnie 5 nad ranem. Kiedy właściciele nie chcą wstać, pitbull wraca do nich po kilkunastu minutach. Codziennie przekazuje im, że należy już wstawać. W końcu, ile można spać w tym łóżku?

- Ponieważ suczka ma ten nawyk miauczenia z rana, aby zwrócić na siebie uwagę, ustawiłem kamerę w nocy, aby uchwycić jej rutynę. Proszę nie martwcie się o jej potrzeby, że próbuje powiedzieć nam, że chce wyjść na dwór... W domu istnieje okienko dla psa, do którego suczka ma dostęp i może wyjść na tył podwórka. Ona próbuje zwrócić na siebie uwagę, chce abyśmy się z nią bawili - pisze właściciele na youtubie.

Dodaje, że pies ma dostęp do jedzenia i wody, i nie ma powodu, aby się martwić jego dietą.

- Ona kocha swoich ludzi i pragnie trochę uwagi - dodaje opiekun pitbulla.

Policjantka zaopiekowała się roczną suczką. Wcześniej ktoś porzucił psaPolicjantka zaopiekowała się roczną suczką. Wcześniej ktoś porzucił psaCzytaj dalej

Internauci zakochali się w suczce

Wideo z uroczą pitbullką od 2014 roku obejrzano ponad 12 mln razy. Wielu internatów zachwyciło się psem, a także pogratulowało "wspaniałej mowy" właścicielowi o 5 nad ranem. Najczęściej zaraz po przebudzeniu jesteśmy w stanie powiedzieć kilka słów, ew. nakryć głowę poduszką. Opiekun zwierzęcia tłumaczył psu, aby dał mu jeszcze kilka minut i wrócił do swojego łóżka. Wszystko w bardzo spokojnym tonie.

- Co za słodki pies. Nie warczy, a miauczy.
- To brzmi jakby mówiła "OK" - czytamy w komentarzach.

Wiele osób zwróciło uwagę też na drugiego psa, który w pewnym momencie podchodzi do okna i przez nie wygląda. Internauci stwierdzili, że zwierzak ma "dużo na głowie". Zgadzacie się?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube

Następny artykuł